Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha erre féltékeny...

Normális, ha erre féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Pl ha találkozik egy nővel (aki régi osztálytársa, haverja). Beszélgetnek, iszogatnak...
2010. ápr. 17. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt elzárva a világtól, biztosan sok lányt ismert, mégis te lettél neki a legjobb.
2010. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezzel fogom elüldözni.. Ő megértő, de gondolom egyszer neki is betelik a pohár, ezt nem akarom. Ezért akarok változtatni..

Köszönöm a válaszokat, kicsit előbbre jutottam.. :)

2010. ápr. 18. 00:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Tenyleg olvasd el ezeket a konyveket mert ahogy beszelsz az kesz!

"Tudom, hogy ezzel fogom eluldozni!

Nem akarom elvesziteni!"

Ha elolvasod megerted mirol beszelek, es sokat tudsz magadon segiteni!!!

2010. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Állj le ezzel a negatív önértékeléssel! Ha tényleg ennyire nem bízol magadban, akkor előbb-utóbb tényleg el fog hagyni a fiú! Egyetlen férfi számára sem kellemes állandóan azt hallgatni, hogy "úgyis meg fogsz csalni, mert én nem is vagyok olyan szép, mint az XY". Rengeteg nő ilyen alaptalan hisztikkel rontja el az egész kapcsolatát, aztán meg néznek, és a pasit okolják.


Szerintem először gondolkodj el azon, hogy miért van az, hogy a fiú veled van, és nem a nálad - a te meglátásod szerint - sokkal szebb másik lánnyal! Mit tudsz te, amit a másik nem? Miért éppen te fogtad meg, és nem akármelyik másik nő?

2010. ápr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Buta vagy, ha ilyeneket gondolsz! Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, nem lenne veled, ha ő is ezt gondolná rólad. Tudom, hogy úgysem fogod elhinni, elfogadni ezt a választ, szerintem betegesen féltékeny vagy és semmi önbizalmad nincsen. Becsapott már téged úgy, hogy volt rá bizonyíték? Mert ha nem, akkor tanuld meg elfogadni, hogy ici-pici magánélete van rajtad kívül is, ha nem tudod elfogadni, inkább maradsz egyedül???!!! Gondolj bele abba, milyen lesz ha majd egyedül leszel, mert nem bírja már elviselni a féltékenységedet! Én is ezért váltam el.
2010. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanaz a problémánk! és egyik kommentelő nagyon jól le is irtam: "önbizalomhiány, és beteges féltékenység". a féltékenység az önbizalom hiánya miatt van. valamiért csak veled van a párod, még, ha te úgyis gondolod, hogy vannak nálad sokkal jobb nők. Én a mai világban már fontosnak tartom a belső értékeket. vannak nálam sokkal szebb nők, de nem biztos, hogy azok a szép lányok tudnák úgy támogatni a párjukat, ahogyan én. jó és hasznos tanácsokkal ellátni, meghallgatni, beszélgetni mindenről (legyen az történelem, politika, gazdaság stb...) úgy gondoskondi róla, ahogyan én teszem nap, mint nap stb... Nézdd meg, hogy melyek a jó tulajdonságaid, mik lehetnek azok, amiért csak te vagy neki a fontos. mindig vetitsd magad elé ezeket, ha úgy érzed valami baj van és máris látni fogod, hogy miért téged választott a párod és miért nem Miss bombanőt. kivánni valakit az egy dolog, de valakivel leélni az életeteket az megintcsak másik dolog. mindannyiunknak vannak hibái, de tudjuk őket kompenzálni a jó tulajdonságainkkal! valószinű ezt csinálja a párod is! lehet nem vagy minden férfi álma, de biztosan igényes vagy és adsz magadra amennyire csak lehet, és ha igy van, akkor az értékes tulajdonságaid, már önmagukért beszélnek. vegyél egy papirt és egy ceruzát a kezedbe, ülj le és ird össze, hogy melyek a pozitiv és negativ tulajdonságaid. magad is látni fogod, hogy mennyi szép dolog van benned, amit magad is és a körülötted lévők is látnak. ha egyedül nem menne, csak kérd meg a párod vagy családod, hogy segitsenek neked. nekem segitett, remélem neked is fog, hogy értékelni tud magad. ha ez megvan, akkor már a továbbiakban nem lesznek ilyen problémáid, hogy féltékenykedsz teljesen feleslegesen. sok sikert!
2010. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!