Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? ("barát")

Mit csináljak vele? ("barát")

Figyelt kérdés
Óvodáskorom óta ismerjük egymást a barátnőmmel (vagy csak barátnak hitt személy). 3 éve elmentem egy másik iskolába, azóta szerintem eléggé megváltozott. E-maileztünk régebben, de most valakitől elkérte a MSN-címem és most ott nyaggat egész nap. Egy-két felnőtt témájú vicc és linkelt discoszámok azok, amiket néha beír. Főleg az utóbbi. Már nem olyan, amilyennek megismertem. Az édesanyja is eléggé pletykás, ezért nem is írok neki fontos dolgokról, titkokról, csak anyit, hogy hogy vagyok, mit csináltam ma stb. (Elvégre kinek mondana el egy lány valamit elsőként, ha nem az édesanyjának?). Anya is szokott találkozni vele, szerinte is elég fura. Ha bejelentkezek és MSN-ezek vele, az csak azért van, mert nincs szívem ahhoz, hogy ne beszéljek vele, ezért úgy érzem, hogy muszáj. Azt írja, hogy hiányzok neki (de talán csak írja). Anya azt javasolja, hogy ne MSN-ezzek többet, hiszen a barátnőm is fent van, de ha nem mennék fel soha, a többi barátommal nem tudnám tartani a kapcsolatot, letiltani őt meg nincs szívem. Mit csináljak vele?
2010. ápr. 17. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális,hogy megváltozott.Nekem is van ovis kori barátnőm.Sokan voltunk együtt,de aztán elköltöztek és mindketten változtunk.Ez az élet rendje... Mi még azért szoktunk találkozni.Azért ne haragudj rá mert megváltozott.Ha pedig már nem vagy rá kíváncsi akkor maradjatok az msnnél.Nem hinném,hogy problémát okoz néha néha válaszolni neki.Gondolj arra,hogy régen milyen volt.Hogy milyeneket nevettetek együtt.Emlékezz vissza a régi időkre,hogy régen milyen volt.Nekem ezek kellemes emlékek és ugyanúgy az életem része.Az igaz barátaiddal lehet,hogy csak felnőtt korodban találkozol.Addig az emberek jönnek-mennek...
2010. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
találkozzatok személyesen, ott nem tud linkelni, és viccet másolni
2010. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kell letiltatnod, csak né ha utal arra, hogy amit csinál az már unalmas.

Pl.:

Beír egy viccet.

Erre te: aha nagyon érdekes. Emlékszel még arra a gyerekre oviból?

Vagy: Ez egy eléggé régi vicc, és nagyon lapos...

Szóval érzékeltesd, hogy nem nagyon vágysz a társaságára. Hid el előbb-utobb ő fogja azt mondani: Bocsi de nagyon unalmas vagy, inkább hagyjuk. JÓ?

2010. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rejtve kapcsolódj:)))))
2010. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy másik msn jelszót és arra nem vedd föl, ha bejelöl, azt ő nem látja szerintem, ha kinyomod, hogy nem ismered 8)
2010. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom ilyenkor, hogy ha mondanak valamit, akkor arra egyszerűen azt mondom: aha, nem , igen. Tőmondatokban válaszolj, és ha ő nem mondd semmit vagy nem kérdez akkor te se tedd.
2010. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!