Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért borzasztó érzés ha nem...

Miért borzasztó érzés ha nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal,mert nem szeretem, de igazából soha nem szerettem igazán,csak ő volt az első és nehéz volt idáig szakítani. Végre megtettem, de nagyon rossz érzés, állandóan csak sírok. Mikor fog ez elmúlni? 22/L (1,5 év)
2010. ápr. 17. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! A szakítás mindig fáj, mert fájdalmat okozol vele, akár szereted az illetőt, akár nem. Ne félj el fog múlni rövid időn belül :)
2010. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt az a bizonyos első nagy szerelmem.

Én 2 év után szakítottam vele,a jelenlegi párom miatt.

Az elsőt is nagyon szerettem,de valahogy jobban vonzott a jelenlegi barátom.

Mindennek 3 és fél éve,de néha még most is gondolok az exemre,de nem szerelmi érzésekkel,pedig nagyon szeretem a jelenlegi barátomat és vele szeretném leélni az egész életemet.

Viszont az én ex barátomról a 3 és fél év alatt elég durva dolgok derültek ki,hogy nagyon sok mindenben hazudott nekem és ez nekem nagyon rossz volt/rossz,mert miatta összevesztem az egész családdal,mindenki ellenünk volt,amit akkoriban még nem láttam be,mert nagyon fiatal voltam.


De a válaszom nekem is hasonló,mint az első válaszolónak,hogy azért rossz neked is és azért sírsz,mert rosszat okoztál másnak.De ha nem szereted,akkor jobb lesz így neked,csak egy kis időnek kell eltelnie.


Sok sikert és ne szomorkodj!

Üdv!

2010. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most fogok szakítani az első szerelmemel!De félek, mert szeretem de kezdek elhidegülni!

De a kérdésre a válasz hogy ez szakítás nem kellemes dolog...mert rossz hogy egykor szereted és nehéz elválni!

2010. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 18:30

ugyan így vagyok..én már tereltem a szakításra a témát..sőt el is mondtam neki,hogy szerelemből már nem szeretem de "visszasírta" magát,és nem bírtam vele szakítani,megsajnáltam,de így nagyon nem jó,sztem neki se :/

14L..bocsi az offért:/

2010. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szakitottam már és visszasirt igen!

Am a 18:30as vagyok!

2010. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretted akkor mért jöttél vele össze?
2010. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerette,de a szerelem elmúlt időközben,egyszerű.A szakítás viszont nem egyszerű dolog,senkinek sem,szóval teljesen érthető,hogy megvisel érzelmileg a tény,hogy másnak fájdalmat okoztál a döntéseddel.Ne legyen bűntudatod,jobb,mintha hitegetted volna!Amint lenyugszik a volt pasid,Te is megnyugszol,aztán jön más mindkettőtöknek,és elillannak ezek a negatív érzések.Sőt,még sokkal előbb is.
2010. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néhány hét kb. szakítani nem jobb mint ha veled szakítanak, még jó hogy sírsz, pláne ha először
2010. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szakítást azért nevezik így, mert - ahogy a többiek is írták - kíméletesen nem lehet. Meg benne van a megszokás is, meg a félelem az újtól. Ha az idő elteltével jobban fogod érezni magad, megkönnyebbülsz, akkor helyesen döntöttél.
2010. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, most szakítottam a héten a barátommal. Mondjuk mi egy évig se voltunk együtt. Először én is cudarul éreztem magam, de aztán mikor kierült, hogy mindenfélét gondol rólam, mert kedves barátai össze-vissza hazudoztak, hogy csaltam őt, és ő csont nélkül BEVETTE! (kiírta msn-re anélkül, hogy engem megkérdezett volna, ami ritka szánalmas és gyerekes, szerintem). Na itt már nem volt olyan lelkifurdallásom (főleg mivel tudtam, hogy soha sem csaltam meg.)Tudom, nem segítség a problémádra, de pár héten belül elmúlik, majdnemhogy garantálni tudom. Sok sikert!
2010. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!