Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jó ötlet a fasztorta is ha finom az íze. Hehhehe
2010. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

De...prűd vagy...

23/L vagyok és értem a poént.Mivel nem azért veszi,mert az unokatesója r.banc,hanem azét,hogy nevessenek egy jót.Mi is minden szülinapon kitalálunk valami baromságot.Nem savanyodunk be tudod?........De jaj,én nem olyan vagyok...én egy igazi úri hölgy vagyok....én velem ilyet....ilyet nem lehet csinálni kikérem magamnak.....Jaaaaaj,hogy hallom!

2010. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a torta:D Jó én megértem, hogy a felnőtteknek nem tetszik, mert minden szent és sérthetetlen. De egy olyan fiatal lány mint az unokatesód, biztos jót nevetne rajta:D
2010. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

FASZTORTA XD

ezen bes*artam..:D

amúgy nemtudom ...én a helyedben azért ezt nem adnám neki...tényleg jó poén meg minden..de nem tudni hogyan reagálna rá,mert ez mindenkiből mást vált ki.

Amúgy sztem vegyél neki sminket..azt szeretik a lányok,vagy vegyél neki szoli/kondibérletet(persze ha jár) vagy esetleg újságelőfizetés..vagy ékszerek,ha szereti az ilyen bizsus dolgokat akkor azt is vehetsz neki,rengeteg dolog van amit lehet venni egy lánynak.Tortának amúgy meg vannak ilyen tökjó tortaképek szép csajos,bohókás tortákat lehet csináltatni,vagy ami illik hozzá..de nem a fasztorta :D

2010. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom h mit veszek neki de eggyik csajnak vettünk f@sz tortát és amikor ki nyitottuk oda adtuk neki akkor nagy szakadás volt :D
2010. ápr. 18. 14:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a torta, bár itt valaki leízléstelenezte, hogy vegyél neki valami komolyabbat, pl gyertyát, nos, annál feleslegesebb, instant ajándékot nem ismerek, hacsak nem öntetsz f@szgyertyát :DDDD
2010. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!