Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 17:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Unoka tesóm most lessz 19 éves és valami humorosra gondoltam PL f@sztorta vagy hasonlo csak nem jut semmi eszembe (lány amugy)
2010. ápr. 17. 17:23
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Ízléstelen vagy a f@sztortáddal. Én a helyében a képedbe törölném. Valami normálisat vegyél neki.
2010. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
:DDDDD Én jót röhögtem a f*sztortán :D Lehet, hogy ízléstelen, de akkor nem, ha nem látja az összes nagymama és hasonlók, csak ti, meg akik még értik a poént, én biztos jót röhögnék rajta :D
2010. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyet értek,de normálisan leírva! Ízléstelen,nem is poénos,inkább lealacsonyító-a részedről! Te örülnél egy ilyennek? Mondd,Te hány éves vagy? 12 és fiú? Azok találnak ki ilyet!
2010. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Egy 19 éves lánynak vehetnél valami értelmesebbet/hasznosabbat is. Pl.valami dísztárgyat,gyertyát vagy hasonlókat. Amúgy te ismered,tudnod kéne minek örülne a leginkább!
2010. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha nagyon nincs ötletem három dolgot szoktam csinálni. Vagy ajándék csomag a kedvenc kozmetikumából, vagy vásárlási utalványa a kedvenc boltjába vagy pedig elhivom vásárolni ott nézelődünk ha valami nagyon nagyon tetszik neki de nem akar rá költeni akkor egyedül visszamegyek és azt kapja ajándékba. Egy f*asztorta minimum 5000 abból értelmesebb dologra is telik.

2010. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
18 vok -.-'' sztem poénos lenne a torta :P
2010. ápr. 17. 17:56
 8/16 anonim ***** válasza:
De akkor csokitorta legyen néger fasszal, hogy nagyobb legyen az öröme!
2010. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyen tortát adna nekem,akár férfi,akár nő, a képébe vágnám,és többé nem állnék vele szóba.

Egy normálisan gondolkodó nőnek ilyesmi eszébe sem jut,és nem tartja poénosnak.De ha mindketten szajhák vagytok,akkor valóban lehet poén.

27/F

2010. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jól van "vok"!Biztos nem 12 vagy?

Ha az unoka tesód az ilyeneket humorosnak találja, akkor vegyél Neki ilyet... én nem tenném! Nem vagyok prűd!

Ha ilyen tortát veszel Neki,és a képedbe vágja,akkor azt írd már meg! Köszi!

2010. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!