Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen? Mit tudnék...

Miért lett ilyen? Mit tudnék vele tenni? "Anyós"

Figyelt kérdés
5 hónapja van barátom, sokszor vagyunk náluk, és ott is szoktam aludni, ő pénteken alszik itt, én szombaton alszok ott. Eddig semmi probléma nem volt az anyukájával, teljesen elvoltunk, beszélgettünk, minden, de az utóbbi időben sokat veszekedtünk a barátommal és ilyenkor mindig mérges vagy szomorú voltam, aztán szakítottunk, rá 2 napra kibékültünk, erre a barátom jött le hozzám és mondta, hogy az anyukája aztmondta, hogy szerinte nem illek hozzá mert olyan mufurc vagyok. Tök kiakadtam, mert a szemembe tette a jót, hátam mögött meg ilyen a véleménye:S Azóta nem is voltam náluk, nem szívesen megyek olyan helyre ahol nem szeretnek. A kérdés adott.
2010. ápr. 17. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez még nem egy olyan durva dolog, mint amire a kérdésből következtetni lehet. Gondolom a szakítás nem tetszett neki, vagy egyszerűen túl sok időt töltöttél ott. Gondolom ő is dolgozik hétköznap és hétvégén tud csak pihenni. Másképp viselkedik az ember, ha van valaki a házban, aki nem családtag, nem tud feloldódni. Szóval ne sértődj meg, inkább beszéljétek meg a dolgot. Barátodnak sem kellett volna ezt elmondani neked, lehet már régen normalizálódott volna a helyzet.
2010. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy anyának nem hiszem hogy jól esik ha a fiának ilyen a párkapcsolata,ha jóban voltál vele ha nem.én se örülnék ha valaki kikészitené a lányomat,azt tudod tenni hogy vagy megpróbáljátok megoldani a kapcsitokat és akkor az anyós is megnyugszik,vagy tényleg nem vagytok egymáshoz valók.

2010. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
tegyél ellene.bizonyítsd be h nem vagy mufurc.én se viselném el ha egy idegen "rendetlenkedne"a házamban.segíts az édesanyjának vagy főz/süssél valamit.nem megoldás a megsértődés.
2010. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Az én véleményem az,hogy a barátoddal nem illetek össze,nem vagy hozzá felnőve-agyilag. És ezt most ne vedd sértésnek!!

Nekem is volt olyan kapcsolatom,ahol se veled-se nélküled voltunk,mert mindenen megsértődtem,mire a csávóka apukája lekur..zott a telefonban hallottam. Jól bepipultam,mondani sem kell. A legvége az lett,hogy a csávóka arra,én meg erre. Sokkal jobb ez így mindenkinek,NEKEM a legjobb,mert azután megtaláltam az IGAZIT!,családunk is van,BOLDOG VAGYOK. :)

2010. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiús mama vagyok. Ha azt látom, hogy valaki igazán szereti a fiamat, azt én is meg tudom szeretni még akkor is, ha sok-sok hibája van. De csak amíg szereti. Amint úgy látom hogy bántja (a szakítás gondolom látható bánatot okozott a fiának), MINDEN eszközzel megpróbálom megvédeni - itt jön az anyatigris szindróma... Persze amint ez megváltozik, s a fiam újra boldog, tudok fordítani.
2010. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem ott sok időt, ugyanannyit itt, ugyan annyit ott. Náluk viszont úgy van, hogy az alsó szinten van a mama-papa,fennt anya-apa-tesó, a barátomnak fennt is van szobája meg lennt is, és fentre külön ajtó nyilik kintről,szóval anyukáját úgy nem zavarhattam,mert mi általában lennt voltunk. Amikor ottvoltam sokszor megkérdeztem segíthetek-e valamit, de mindig nemet mondtak, még a tányéromat se vihettem ki a konyhába, mert egyszerre ottvolt valaki és pakolt el helyettem. Mióta kibékültünk a barátommal nem veszekedtünk azóta. Lehet elkéne mennem hozzájuk és bebizonyitani,hogy nem vagyok mufurc, és szeretem a fiát.
2010. ápr. 17. 17:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy a kérdésemben rosszul írtam, nem vagyunk ott sokat, ittis ottis annyit.
2010. ápr. 17. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én se örülnék neki,ha idehozna bármelyik gyerek balhézni bárkit.

Egyszerűen nem szeretik sokat,ha a nyugis életükbe mások "beleveszekednek"

2010. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!