Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, ha valakinek jó...

Milyen az, ha valakinek jó szülei vannak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kedves, megértő olyan mint egy barát akivel mindent megoszthatsz!Felnőtt számba vesz téged!Előtte semmi nem ciki, mindig ad jó tanácsot ha szükség van rá, de mellesleg úgy viselkedik mint egy szülő komoly, határozott és azért nem engedi el hosszúra a láncot szóval van benne egy kis szigor!
2010. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Akikhez öröm hazamenni egy fárasztó nap után :)
2010. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem lehet tulajdonságokkal kifejteni, bár az előttem szólóval egyetértek :).

Szerintem akire azt tudod mondani, hogy "köszönöm Istenem az édesanyámat és az édesapámat" ebben minden benne van. :)

2010. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Az a legjobb dolog, ha az embernek jó szülei vannak. Akkor jó gyerekkora volt, ami megalapozza az egész életét.
2010. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Két ember,aki tiszta szívéből szeret Téged,csak a legjobbat akarja Neked,és eszerint is cselekszik.Ugyanakkor képes nevelni és tanítani, ,,emberséges embert" faragni Belőled. :-)
2010. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Szerintem könnyebb megmondani, hogy milyen ne legyen. :) De én úgy gondolom, hogy az a szülő(m) a legjobb szülő(m), akiről ha bármikor is eszembe jut, hogy mi lesz, ha nem lesz, azonnal elsírom magam. Ő olyan, aki szeret, de nem majomszeretettel, akiben meg lehet bízni, de ő is bízik benned, aki segít de nem diktál, aki melletted áll, de nem feltétlenül oldja meg helyetted a dolgokat, és ami a legfontosabb, szerető, önálló és életre képes embert farag belőled.
2010. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban nem tart laza pórázon, de hagy egy kis függetlenséget. Megtanít kezelni a problémákat, a negatív helyzeteket.Ott van, ha kell, de közben el is enged. Megértő, de leoszt, ha hülyeséget csinálsz. Lehet vele a sarki zöldségesnél kapható uborka áráról és az Iránban kitörő vulkánról is beszélni. Nem hagy el. Tanít. Szeret és ezt ki is mutatja.
2010. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, milyen érzés, az én szüleimhez nem jó hazajönni. Veszekedések folyamatosan, néha úgy érzem, már minden könnyemet elsírtam, de még akad... Tudom, hogy ez nekik se jó, de nem változtatnak. Én meg nem tudok magamnak se, mert labilis a munkám. Nem tudom, kívülre miért mutatják, hogy ez egy minta család, amikor soha nem volt az, se szűkebb se tágabb értelemben. Kicsit irigylem azokat, akiknek jó szülő adatott, én is olyan akarok lenni, ha egyszer lesz gyerekem, jó szülő, nem akarom, hogy tudja, milyen egy széthúzó család.
2010. ápr. 17. 17:47
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen. De a volt barátnőmnek olyan szülei voltak, amilyet én még nem láttam soha sehol. Csak a töredéke kellene belőlük az enyéimbe is, és máris jobb lenne. Ezen már változtatni nem lehet, ez jutott.
2010. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hát én is panaszkodhatnék, de már belefásultam. Úgy állok hozzá, hogy legalább tudom, hogy milyen nem leszek a lányommal. A mai napig is folyamatosan csalódom az anyámban. Ő is azt mutatja kifelé, hogy milyen tökéletes, közben a közelében sincs még az átlagszülőknek sem. A másik jó dolog ebben az egészben az, hogy hamar a sarkamra tudtam állni és önálló, önellátó és talpraesett lettem, mert az élet megtanított rá. Legalább nem vagyok olyan elveszett, mint ő. Remélem, nem is leszek soha.
2010. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!