Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél vagy miért nem lép már...

Fél vagy miért nem lép már valamit? Miért kell bujkálnunk?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve találkoztunk, fél éve gyötrődünk, mert Ő nő, egy pasival, aki gyereket akar, konzervatív környezettel, én meg szintén lány, de szabadabb, kötetlenebb élettel. Szeret engem, én is Őt, annyira nagyon. Mikor elmondtam, hogy szeretem, eleinte került, aztán elmondta, hogy Ő is így érez, de ez nem egyszerű. Nem mondom, de szenvedek, az egész kapcsolat futó találkákból és bujkálásból áll. Eleinte azt hittem, ez majd idővel változik, de nem, még mindig a pasijával van, még mindig nem az "enyém" teljesen és ez az egész egy katasztrófa így, mert én a lehető legtöbbet és legjobban akarok Vele lenni, de nem megy. Nekem nem kell más, csak Ő, a legszebb és legbámulatosabb nő. Nem szereti a barátját és mégsem hagyja ott. Elmeséltem, hogy mit érzek, de azt mondja, még vannak előtte akadályok, bármennyire is szeret. Ez mit jelent és mégis mit kéne tennem? Csak várni, ugye?

28/N


2010. ápr. 17. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Tobbfele dolog is az eszembe jutott mikozben olvastam, amit irtal, szoval osszefuggestelen lesz, amit irok, de ezek a gondolataim:


Eloszor is az, hogy aki valamit nem akar meglepni a sajat elhatarozasabol, azt nem lehet eroltetni.


Megertem, hogy rossz neked, de ne menj bele a szereto szerepebe, mert te sehogy sem fogsz ebbol jol kijonni.


Adj neki ultimatumot, hogy vagy te, vagy a ferfi, kulonben sosem fog lepni.


Nem lehet olyan konzervativ, ez csak megjatszas, ha mellette szeretokent bujkal veled.


Ismeretem tobb ilyen part is. Mindegyik megbanta, hogy leszbikus kapcsolatba lepett, mert o ugye benne volt egy kapcsolatban egy ferfivel, es nagyon valoszinu, hogy o kesobb csaladot akar, mivel a ferfiakat is szereti es ezt egy ferfival sokkal konnyebb megvalositania. Tehat valoszinu, hogy nala ez csak fellangolas. Te meg majd szenvedsz miatta.


Nem jo akarmilyen nemu is az illeto, ha a parod nem hasonlo felfogasu, mint te. Teged sosem fog felvallalni. Neked egy olyan ember kell, aki hosszu tavon veled tud elni, aki megbecsul es nem szegyel masok elott.


Csak altat teged, elvezi magaban a kalandot. Ha valaki annyira szeret valakit, akkor ot valasztja. Neki ez egy kenyelmes helyzet.


En a helyedben egy leszbikus not keresnek komoly parkapcsolatra, nem egy bit, mert szerintem elobb-utobb ugyis ferfi mellett fog kikotni. O megteheti, te nem. Csak te jarsz rosszul. Latod, hogy o parkapcsolatban el, amig te magadban buslakodsz. En ultimatumot adnek neki, hogy vagy te vagy a pasi. Ha habozik, nem keresnem tobbe, mert akkor azt jelenti, hogy teged sosem fog felvallalni...gondolom, hogy bujdosni meg egy eleten keresztul nem akartok.

2010. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyire bizonytalan, akkor szerintem soha nem fogja a világ előtt felvállalni, hogy nőt szeret. Ha nagyon szereted várj, de szerintem inkább keres mást, aki fel mer téged vállalni. Sajnos a mai világban is még sokan megvetik a saját nemükhöz vonzódót, és nem mindenki elég bátor.

Hozzáteszem, én hetero vagyok.

2010. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Főként az elsővel értek egyet. Neked olyan kell, aki tényleg leszbi, esetleg már túl van a gyerekvállaláson.Most csak kaland vagy neki.Sosem fog felvállalni Téged!
2010. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne várj rá. Biztos kínkeserves lesz az első pár hónap, de ha túllépsz rajta, nevetni fogsz az egészen. Nem vagy pincsikutya, akit ugráltassanak. Ez a lány egy döntésképtelen, vagy netán pénzorientált (?)... Próbálj meg eljárni szórakozni más emberekkel kapcsolatot létesíteni, nem feltétlenül szerelmit vagy szexet, de ne őrá várj! Be fogsz kattanni. Olyan szép az élet és annyi érdekes ember van, neked miért pont ez a majom kell?
2010. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy eddig nem írtam, nem volt rá alkalmam. Azóta beszéltünk és próbált sokat lenni velem. Most várok és közben szeretem
2010. máj. 8. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajj,sajnállak!Miért engeded hülyíteni magad?Ne engedd!Állítsd választás elé!Ha azt mondja,hogy még várj,akkor szakíts vele!Nem éri meg a kaland ezt..ha tényleg szeret,akkor téged kell,hogy válasszon!1 éve vagytok így..az a szegény pasi is mekkorát fog nézni,mikor a csaj majd téged választ:D:D vagy ha nem téged választ a csaj,és egyszer csak nem keres fel,akkor majd sírhatsz..csak nem lesz kinek sírj:( pedig én felválalnálak,meg szeretnélek..csakhát te sokkal idősebb vagy nálam.:(:( adj hozzá az én életkoromhoz még 14et és megkapod a tiédet.:(:S sajna az én életem is így alakult.

De majd ez nekem még változni fog.Meg neked is!

Légy boldog!

2010. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!