Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észbe kap vagy felejtsem el...

Észbe kap vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés

Volt egy 2 éves kapcsolatom,a párom ezidőszak alatt vált el, van egy kislánya is.Hétvégente mindig haza ment a szüleihez mikor megkapta a gyereket én meg elvoltam felejtve. Ebből voltak is viták hogy engem kizár dolgokból, nem visz a szüleihez soha.Azzal magyarázta h nem akarja a kislányt egyenlőre kitenni semminek(3éves).Október körül bekattant vagy nem is tudom h jellemezzem,kitalálta h ő egyedül szeretne lenni csak a lányával akar foglalkozni,nyugalmat akar,megviselte a válás és következményei, de ő nagyon szeret...megkapta a nyugalmat,de se a karácsonyt, se a szilvesztert nem töltötte velem,majd belehaltam a fájdalomba.Január elején találkoztunk,megbeszéltünk mindent,másnap reggel elment és többet nem jött.szörnyű ez az októbertől tartó időszakom! :( azzal magyarázza a dolgokat h ő nem tudja nekem megadni amit majd a jövőben szeretnék(házasság,gyerek,közös otthon)mert h neki már ezek voltak, és ezt már nem lehetne helyre hozni. De ő nem akar elfelejteni,meg nem is fog, meg szeret de,nem szeretne több fájdalmat okozni nekem.Most mégis egy albérletben él egy lánnyal akit alig ismer 1-2 hónapja,akit csak kihasznál, azt mondja csak azért,h ne fizesse egyedül, és h elakart menekülni a szülői házból...Lehet érzelmek nélkül valakivel együtt lakni úgy hogy közben mást szeret???

Olyan mintha kést forgatnának a szívembe :((( ő szeretné velem tartani a kapcsolatot, meg eljárkálni együtt ide-oda, de utána meg máshoz megy haza?! nekem ez így nem megy, el kell engedjem különben megőrülök, hogy azon jár az eszem most mit csinálhat,de megszakad a szívem! :(((


2010. ápr. 17. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valaki akkor azzal akarok lenni, nem egy majdnem ismeretlen lányt dugok a közös albérletben. A másik lánnyal él, azt fekteti le , azzal van. Nem szeret téged ennyi. Örülj, hogy megszabadultál tőle, elhiszem hogy rossz, de ez a pasi érzelmi roncs, és még jellemtelen pöts is. Jah, sírok, hogy jajj de jó lenne , nagyon szeretlek, így meg úgy, de tenni valamit azt már nem. Ez a nem adhatok meg neked amire vágysz, meg hogy jobbat érdemelsz különösen tetszett annyira lerágott csont már...
2010. ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked biztos szükséged van egy ilyen zűrös kapcsolatra ilyen zűrös hátterű pasival?

Mi az, hogy együtt él valakivel, amíg téged látni se akar huzamosabb ideig?

Tudom, hogy 2 év, az 2 év, de így csak a te idegeid mennek tönkre.

2010. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ennek mar vege. Naivnak gondol teged, ha azt hiszi, hogy elhiszed, hogy egy lannyal ilyen okokbol el egy alberletben. Plusz a szuleinek 2 ev alatt nem volt kepes bemutatni...nekem ugy tunik, hogy titkol valamit vagy szegyelt teged. En nem varnek ra. Oktober ota mar eleg ideje lett volna ezeket atgondolni. Nem akar o toled az eg vilagon semmit. Megmondta, hogy gyerek, hazassag nem kell neki. Mire varsz akkor? Ha nem egyeznek a celjaitok, ugysem lesz ebbol semmi.
2010. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kihasználnak Téged,nem kicsit,vagy kihasználnának.Vedd elő az önérzetedet,és a büszkeségedet,és ne hagyd,hogy rángassanak,mint egy bábot! Ha Téged szeretne,akkor nyilván Veled lenne,elvinne a szüleihez,és minden szabad percét igyekezne Veled eltölteni. Nem pedig egy másik nőt kezelhetne.Szóval ezúttal kizárólag az eszedre hallgass,és próbálj meg kiábrándulni Belőle!Ezzel csak saját magadnak teszel jót.
2010. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek aki írt! Igyekszem nem gondolni Rá... :( és nyitni valami új felé!
2010. ápr. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!