Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen jövője van...

Szerintetek milyen jövője van ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, sokáig nagyon jól elvoltunk. Viszont nyár óta olyan snassz az egész, alig tudunk együtt lenni.

Igazából nem ő tehet róla, de egy munka annyira lefoglalja, hogy rám alig marad ideje.

Távkapcsolatban élünk, már ez a 2. hétvége külön (ami mostanában jellemző!)

Annyira bosszant, hogy egy normál szerelmes pár pl. most is együtt van, amíg én itt ülök magányosan.

Mások mennek bulizni, moziba, együtt alszanak, jól érzik magukat stb. amíg nekem mostanában hétvégén csak az üresség marad.

Ez az állapot várhatóan még másfél évig fog tartani. Utána elvileg ugyanannyit lehetünk együtt, mint régebben.

Egyedül még az éltet, hogy tudom, hogy szeret és ő is szenved, ragaszkodik a maga módján hozzám és ő komolyan gondolná a későbbiekben.

Ti hogy bírnátok ezt a helyztet még másfél évig?

Néha annyira elbizonytalanodok, úgy bánt ez az egész.

Rossz belegondolni a még másfél évig tartó kínlódásba, de abba is, hogy vége legyen. :S


2010. ápr. 16. 23:19
 1/5 anonim válasza:
A nővérem férje anno 1 évre ment ki Amerikába (szakmai gyak)És az utolsó hónapba ment ki hozzá és együtt jöttek haza. Kibírtak (nehezen)és most boldog házaspár!!!
2010. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha tényleg szereted, próbáld pozítívan felfogni a dolgot. Nyilván nehéz, de akkor arra gondolj, hogy a másfél év után újra rengeteget lehetsz azzal, akit a világon mindennél jobban szeretsz. Meglátod, a pozitív gondolkodás sokmindent megold.
2010. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Annyira bosszant, hogy egy normál szerelmes pár pl. most is együtt van, amíg én itt ülök magányosan."


Hmm...akkor en biztos nem vagyok normalis a te standarded szerint, mert 2-szer volt mar a ferjem 15 es 12 honapra tolem tavol ugy, hogy kozben egyszer talalkoztunk 12 napra...tuleltuk es a hazassagunk nagyon jo maradt. Rengeteg par el igy tavkapcsolatban, amig muszaj. Legalabb tudod, hogy masfel ev mulva vege ennek es ha jol ertem, azert nem ugy vagytok, hogy ezalatt a masfel ev alatt nem is talalkoztok. Szerintem eltulzod ezt egy kicsit. Vigyazz, hogy be ne sokkalj, mert emiatt vege lehet. Mindket felnek birnia kell. Ha egyiknek nem megy, nem fog mukodni. Ha nagyon akarjatok, ott van elottetek a kozos jovo gondolata, a kozos celjaitokkal, akkor szerintem ez egy jarhato ut. Azt nem irtad, hogy hany evesek vagytok, szoval nem tudom, hogy mennyire komoly, de ha komolyan gondoljatok, ki lehet birni. Sokkal tobben elnek igy, mint gondolnad es nem kell azt hinni, hogy mindig mindenkinek jobb, mint neked, mert akkor jon a depresszio.


Egy katona feleseg (24/N)

2010. ápr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Most amúgy az én férjem is hétvégente jár csak haza és 3 hónapos a kicsi fiúnk..sajna ki kell bírnunk:s
2010. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint mégsem olyan rossz a helyzet, mint gondoltam... Akkor próbálom addig is magam lefoglalni és nem emésztem magam emiatt...

Egyébként én 20 éves vagyok, barátom 21.

2010. ápr. 17. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!