Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megakadályozzam...

Mit tegyek? Megakadályozzam az esküvőt?

Figyelt kérdés
Iszonyat szerelmes vagyok egy lányba. A kapcsolatunk pár évvel ezelőtt kezdődött, minden szép volt, mint a mesékben. Nehéz természetű vagyok, sokszor hülyén viselkedem, így volt ez a kapcsolatunk alatt is. 2 év után szakítottam vele. Kapcsolatunk után megismerkedett valaki mással:( Holnap lesz az esküvő! Tudom, hogy ő is szeret, de nem tudja elfelejteni a múltat, hogy milyen voltam. Sokat változtam és rájöttem, hogy nekem Ő kell. Holnap menjek a templomhoz és akadályozzam meg az esküvőt? Sajnos nem tudok vele beszélni az esküvő előtt:( Minden esküvőn van az a rész, hogy van-e valakinek ellenvetése? Az egyik jó haverom is vendég lesz az esküvőn, szívesen jelezné nekem, ha ehhez a részhez érnek. Ha bementem a templomba, akkor hogyan tovább? Ma szereztem tudomást az esküvőről, mert külföldön tartózkodtam. Szóval bemegyek, elmondom mit érzek... Hogyan tovább? Vegyem feleségül ott rögtön, kérjem meg a kezét? A templomi esküvővel kezdenek, így semmi nem lesz addigra hivatalos... Adjatok tanácsot! Ti mit tennétek? Előre is köszi!
2010. ápr. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Szegény lány. Várjunk pár hónapot a válásig.
2010. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
92%
Banyek, esküszöm sok filmet néztél. Méghogy a vőlegény nagyon megértő volt haha
2010. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
85%
A Lisa csak egy van vége azért jobb volt.
2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
67%
juj mekkora kamu, poén ez a gyerek unatkozol vaze?
2010. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamukérdést. Én meg azt hittem hogy igaz.
2010. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

tiszta kamu:DILYEN NINCS

ez már annyira kamu hogy vicces:D

2010. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Mekkora kamu, el ne higyjétek. Magyarországon a házasságra való kérvény benyújtása után csak legkorábban 3 hónappal lehet házasodni. És szombaton amúgy sem jelented be sehol, hogy esküdni akarsz.

Gratulálok kamugép.

2010. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a 3 hónap már lecsökkent 30 napra.


Viszont én sem hiszem el, hogy igazat írtál, főleg az utolsó kommentedben! Nincs olyan család, meg lecserélt vőlegény, ahol mindezt simán, megértően tudomásul veszik.


Hát, hogy te milyen jót szórakoztál! Szerintem ez szánalmas módja a "kikapcsolódásnak". Akkor még mi jártunk jobban, mert egy pici agytornával rájöttünk a turpisságra.

Mi tényleg szórakoztunk, és ehhez még csak "mesélnünk" se kellett.

2010. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!