Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megakadályozzam...

Mit tegyek? Megakadályozzam az esküvőt?

Figyelt kérdés
Iszonyat szerelmes vagyok egy lányba. A kapcsolatunk pár évvel ezelőtt kezdődött, minden szép volt, mint a mesékben. Nehéz természetű vagyok, sokszor hülyén viselkedem, így volt ez a kapcsolatunk alatt is. 2 év után szakítottam vele. Kapcsolatunk után megismerkedett valaki mással:( Holnap lesz az esküvő! Tudom, hogy ő is szeret, de nem tudja elfelejteni a múltat, hogy milyen voltam. Sokat változtam és rájöttem, hogy nekem Ő kell. Holnap menjek a templomhoz és akadályozzam meg az esküvőt? Sajnos nem tudok vele beszélni az esküvő előtt:( Minden esküvőn van az a rész, hogy van-e valakinek ellenvetése? Az egyik jó haverom is vendég lesz az esküvőn, szívesen jelezné nekem, ha ehhez a részhez érnek. Ha bementem a templomba, akkor hogyan tovább? Ma szereztem tudomást az esküvőről, mert külföldön tartózkodtam. Szóval bemegyek, elmondom mit érzek... Hogyan tovább? Vegyem feleségül ott rögtön, kérjem meg a kezét? A templomi esküvővel kezdenek, így semmi nem lesz addigra hivatalos... Adjatok tanácsot! Ti mit tennétek? Előre is köszi!
2010. ápr. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%
Menj vissza külföldre...remélem, hogy kamu a kérdés.
2010. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
63%
talán felhívhatnád ma este vagy holnap délelőtt
2010. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
ha téged szeretne, nem menne férjhez! ha mégis, el fog válni! de azt sosem bocsátaná meg, hogy az esküvőjét teszed tönkre a szerettei előtt, az tuti!
2010. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem hiszem hogy szeretne.Volt egy srác akivel sokáig jártunk és nagyon szerettem,kb olyan karakter lehetett mint te.Akármit megtettem volna érte de végül szakított egy hülye indokkal és utána még legalább egy évig hitegetett hogy majd egyszer blabla ..ezt el is hittem egy darabig de aztán rájöttem hogy miért hinnék neki ezt nem azért csinálja mert szeret hanem azért mert "férfinak" érzi magát attól hogy én odavagyok érte(bár ő nem akar tőlem semmit).Aztán telt múlt az idő nem foglalkoztam vele időközben lett egy komoly kapcsolatom (3éves) és közben elkezdett nyomulni én meg mindig elhajtottam.szerintem ő is azért kezdett nyomulni mert rájött hogy engem már nem érdekel és mondhatni tiltott gyümölcs voltam.Nálad is ez lehet a helyzet mivel most tudod hogy valószínűleg soha többet nem lehetsz együtt a lánnyal ezért kezdett érdekelni.Miért szakítottál vele?
2010. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
67%
Böszörményi vagy??
2010. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig gyerekesen viselkedsz, ne hidd, hogy megkomolyodtál, mert a soraid ellene szólnak:


1. Még azt sem tudod, hogy hivatalos lépések megtétele nélkül nem vehetnéd el ott azonnal a menyasszonyt (az eredeti vőlegény helyett).


2. A barátodat tonád magad elé. Neked meg fogalmad sincs, mit tegyél. Felmerül a kérdés, mennyire ismered őt és a rokonait, barátait. Mennyire tolerálnák, hogy lehet, hogy megint szórakozol a lánnyal?


3. Az az érzésem, most, hogy veszni látszik számodra a lány, újra vonzóvá vált (mint a kisgyereknek, aki elől elveszik a fagyit...) és hisztisen követelőznél, csak nincs bátorságod hozzá.

2010. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd békén a lányt. Ha esetleg téged szeret, amit nem hiszem ezek után, akkor is joga van azt tenni amit akar. Annyira szereted hogy tönkretennéd élete egyik legszebb napját? Hát én ezért legalábbis feljelentenélek! Szerintem menj vissza oda ahonnan jöttél, még egy kicsit komolyodni, aztán keress mást, bár ha azzal is így fogsz bánni... Ja és na szappanoperákat nézz ha unatkozol. Nem túl férfias, de nekem még nőként sem jön be... Inkább egy helyszínelők.
2010. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésed nem azt mutatja, hogy felnőttél. A megérzésed nem bizonyíték.
2010. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Na, megvolt az esküvő?
2010. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Utolsó: :):):)
2010. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!