Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megakadályozzam...

Mit tegyek? Megakadályozzam az esküvőt?

Figyelt kérdés
Iszonyat szerelmes vagyok egy lányba. A kapcsolatunk pár évvel ezelőtt kezdődött, minden szép volt, mint a mesékben. Nehéz természetű vagyok, sokszor hülyén viselkedem, így volt ez a kapcsolatunk alatt is. 2 év után szakítottam vele. Kapcsolatunk után megismerkedett valaki mással:( Holnap lesz az esküvő! Tudom, hogy ő is szeret, de nem tudja elfelejteni a múltat, hogy milyen voltam. Sokat változtam és rájöttem, hogy nekem Ő kell. Holnap menjek a templomhoz és akadályozzam meg az esküvőt? Sajnos nem tudok vele beszélni az esküvő előtt:( Minden esküvőn van az a rész, hogy van-e valakinek ellenvetése? Az egyik jó haverom is vendég lesz az esküvőn, szívesen jelezné nekem, ha ehhez a részhez érnek. Ha bementem a templomba, akkor hogyan tovább? Ma szereztem tudomást az esküvőről, mert külföldön tartózkodtam. Szóval bemegyek, elmondom mit érzek... Hogyan tovább? Vegyem feleségül ott rögtön, kérjem meg a kezét? A templomi esküvővel kezdenek, így semmi nem lesz addigra hivatalos... Adjatok tanácsot! Ti mit tennétek? Előre is köszi!
2010. ápr. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet hogy a lány terhes és azért kell mindenáron az esküvő?Akkor nem tudsz sajnos mit csinálni.Telefonon nem tudod felhívni hogy ma mit érez?
2010. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj kérdező, nekem is volt ilyen pasim, mint te. Soha senkit nem szerettem úgy mint őt, viszont semmi pénzért nem házasodtam volna össze vele. Teljesen megbízhatatlan volt. A házasságban pedig a bizalom fontosabb, mint a szerelem. A bizalom és szeretet örökre szól, míg a szerelem ugye...


Szóval ne akadályozd meg a lány esküvőjét, valószínűleg veled úgysem lenne boldog, hiszen annak idején is csak szórakoztál vele meg az érzéseivel, nem nagyon tartottad őt tiszteletben. Nincs semmi garancia arra, hogy nem tennéd meg újra. Ezt nem lehet elfelejteni, tökre igaza van a lánynak.

2010. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom most! Feleségül akarom venni, családot szeretnék. Kellett a távolság, hogy megkomolyodjak, elgondolkozzak az életemen. A lány miatt tértem haza, de sajnos ő...
2010. ápr. 16. 20:18
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésem az lenne, hogy ha annyira szeremes vagy ebbe a lányba, miért szakítottál vele? És ha ő is szeret, ahogy mondod, miért készülne hozzámenni, valaki máshoz? Úgy hiszem, minden nő tisztában van azzal, hogy az esküvő egy fontos pont az ember életében, így ha a lány holnap esküszik, tudja, hogy mit akar. Ha Te, aki szakítottál vele, tiltakozol az esküvőn, nem csak magadat hozod nagyon kellemetlen helyzetbe, hanem a lány életének talán legszebb napját teszed tönkre. Nem hinném, hogy valóban ezt szeretnéd. Gondolj bele abba is, hogy mi van akkor, ha tiltakozol az esküvő ellen, megkéred a kezét, de ő elutasít, mert azt akivel esküdni készül, jobban szereti?Hha nehéz volt a természeted a kapcsolatotok alatt, de tanultál belőle, annak már csak a következő kapcsolatodban lesz gyümölcse. Én biztosan hagynám, hogy az, akit szeretek, átgondolja, hogy neki én kellek, vagy valaki más, mert azt akarom, hogy ő boldog legyen, mégha én boldogtalanná is válok emiatt. Én úgy vélem a párkapcsolat alapja, hogy a másiknak akarjuk a jót, a boldogságot nyújtani, és ennek alapja az, hogy engedjük a párunkat, szerelmünket, hogy meghozzák a saját döntéseiket.
2010. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
92%
ha nem játszod korábban a macsót és legalább néha megkérdezed tőle, h hogy van? hogy alakul az élete stb. akkor hamarabb megtudtad volna, h esküvője lesz. Ezt bebuktad kispajtás!
2010. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
52%
Holnap esketnem kell egy fiatal párt.Mennyi idős a lány?
2010. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
58%
hátha tudok segíteni, szivesen felveszlek msnre ha gondolod. írj levélben
2010. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
85%
Ne akadályozd meg,ne is szólj szerintem semmit.Tudja mit akar,döntött.Hagyd békén,te nem tudtad értékelni.
2010. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak akkor akadályozd meg az esküvőt, ha utána kifizeted az esküvő költségeit. Mert ez még egy kisebb esküvő esetén is több százezer forint, nagyobb esetén pedig min. 1-2 millió. Lehet, hogy a szüleik erre gyűjtöttek évekig, hogy a gyereküknek normális esküvője legyen. Amúgy lehet, hogy nem is fogod tudni megakadályozni. Mert a lány valszeg úgy elhajtana, hogy csak na. A szitut is nehéz elképzelni. Magyar esküvőkön nincs is ez a 'van-e valakinek valami ellenvetése' rész.
2010. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem az érettségedet bizonyítanád azzal, hogy botrányt csinálsz.
2010. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!