Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megakadályozzam...

Mit tegyek? Megakadályozzam az esküvőt?

Figyelt kérdés
Iszonyat szerelmes vagyok egy lányba. A kapcsolatunk pár évvel ezelőtt kezdődött, minden szép volt, mint a mesékben. Nehéz természetű vagyok, sokszor hülyén viselkedem, így volt ez a kapcsolatunk alatt is. 2 év után szakítottam vele. Kapcsolatunk után megismerkedett valaki mással:( Holnap lesz az esküvő! Tudom, hogy ő is szeret, de nem tudja elfelejteni a múltat, hogy milyen voltam. Sokat változtam és rájöttem, hogy nekem Ő kell. Holnap menjek a templomhoz és akadályozzam meg az esküvőt? Sajnos nem tudok vele beszélni az esküvő előtt:( Minden esküvőn van az a rész, hogy van-e valakinek ellenvetése? Az egyik jó haverom is vendég lesz az esküvőn, szívesen jelezné nekem, ha ehhez a részhez érnek. Ha bementem a templomba, akkor hogyan tovább? Ma szereztem tudomást az esküvőről, mert külföldön tartózkodtam. Szóval bemegyek, elmondom mit érzek... Hogyan tovább? Vegyem feleségül ott rögtön, kérjem meg a kezét? A templomi esküvővel kezdenek, így semmi nem lesz addigra hivatalos... Adjatok tanácsot! Ti mit tennétek? Előre is köszi!
2010. ápr. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj botrányt, mert jogi következményei lehetnek! A lány nyilván a saját akaratából megy férjhez és nem úgy vontatják oda. Az ellenvetés pedg azt jelenti, hogy az tehet bejelentést, akinek tudomása van a házasságkötést akadályozó jogi akadályról. Pld. bigámia. Minden közbelépésre már késő. Előbb kellett volna újrakezdeni a kapcsolatot, amennyiben a lány is hajlandó lett volna. Nem vagyok gonosz, hidd el, de amit kitaláltál, az egy agyrém.
2010. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, nehogy tönkre tedd a napukat!!

És te már a múlt vagy sajnos nem tehetel ilyet!Szeret mert nem tud elfelejteni de nem szerelmes mert akkor nem lenne mennyaszony!

2010. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
94%
Ha én szerelmes lennék, randizni sem tudnék mással, nemhogy hozzámenni.
2010. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Magára hagytam anno, úgy mentem el, hogy többet nem lát. Szeret, de kértem, hogy hagyjon békén, de már megbántam:( Ő az új kapcsolata alatt is többször kérte kezdjük újra, mert nagyon szeret. Pár hónapja beszéltünk utoljára, de elküldtem... azóta nem keresett.
2010. ápr. 16. 19:49
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor nehogy megakádolyd már!

Ha akkor nemkellet neked akkor lehet most is ha eszedbe jutna dobnád!

Jobb is ha azzal a férfival marad aki legalább szereti és nem nézi hülyének!

2010. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
38%
Ha tényleg ennyit jelent neki a másik kapcsolat, kíméld meg ezt a napot és szöktesd el inkább a mézeshetekben.
2010. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, mert ez nagyon nyomorult érzés, de szerintem nem tudsz már semmit tenni. Ő boldog lett mással, felállt a szakításotokból és összeszedte magát. Szörnyű nehéz ezt elfogadni, de muszáj leszel. Te is meg fogod találni a párod biztosan.
2010. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
93%
Elk*rtad nem kicsit nagyon! Nem akarlak bántani, mert tudom milyen az, amikor hiába szeretsz, de ezt nem teheted! 22/F Felejtsd el! Utazz el megint, járkálj el mindenfelé, fedezd fel a világot!!
2010. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus önző pöts vagy, bocs, de én így látom, csak magadra gondolsz.

Nem szeret téged fogd fel. De ha annyira akarsz még vele beszélni, akkor az esküvő előtt menj oda (és ne közbe), kérdezz rá hátha van kedve megszökni veled mint a mesékben -.- De szerintem már minden hiába. Eldöntötte hogy férjhez megy... és nem hozzád. Ennyi.

2010. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h azért lett hirtelen olyan vonzó, mert már elérhetetlen számodra? kirángatod az esküvőről, utána két hét múlva megint azt mondod neki, hogy téged többet nem lát?
2010. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!