Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megakadályozzam...

Mit tegyek? Megakadályozzam az esküvőt?

Figyelt kérdés
Iszonyat szerelmes vagyok egy lányba. A kapcsolatunk pár évvel ezelőtt kezdődött, minden szép volt, mint a mesékben. Nehéz természetű vagyok, sokszor hülyén viselkedem, így volt ez a kapcsolatunk alatt is. 2 év után szakítottam vele. Kapcsolatunk után megismerkedett valaki mással:( Holnap lesz az esküvő! Tudom, hogy ő is szeret, de nem tudja elfelejteni a múltat, hogy milyen voltam. Sokat változtam és rájöttem, hogy nekem Ő kell. Holnap menjek a templomhoz és akadályozzam meg az esküvőt? Sajnos nem tudok vele beszélni az esküvő előtt:( Minden esküvőn van az a rész, hogy van-e valakinek ellenvetése? Az egyik jó haverom is vendég lesz az esküvőn, szívesen jelezné nekem, ha ehhez a részhez érnek. Ha bementem a templomba, akkor hogyan tovább? Ma szereztem tudomást az esküvőről, mert külföldön tartózkodtam. Szóval bemegyek, elmondom mit érzek... Hogyan tovább? Vegyem feleségül ott rögtön, kérjem meg a kezét? A templomi esküvővel kezdenek, így semmi nem lesz addigra hivatalos... Adjatok tanácsot! Ti mit tennétek? Előre is köszi!
2010. ápr. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem véletlenül mondott már féléig igent a másiknak.

Szóval szerintem ne.Már elég késő.

2010. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék oda.Ő tudja mit tesz, mit érez.Hagyd őt!
2010. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne.

Elég nagy botrány lenne.

2010. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, nem véletlen megy valaki máshoz....A nehéz természetedet mutatja, hogy képes lennél hazavágni az esküvőjét. Szerintem szeszélyes vagy, ez is csak egy szeszély. Ha ő is így érezne irántad, nem menne máshoz.
2010. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj meg vele hamarabb beszélni.Pl a fodrásznál vagy sminkesnél(minden menyasszonynak kell) De az esküvőt ne rontsd el.Mi van ha ő nem szeretne már veled lenni? Hozzámenne ahhoz a férfihoz és egész életében bántaná ami az esküvőjével történt.Tényleg tönkre akarnád tenni élete egyik legszebb napját?
2010. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő hozzámegy valakihez azt jelenti hogy szereti és bízik benne. Nem viccből teszi. Te már nem kellesz neki bármit is teszel. Ha tönkreteszed az esküvőjét csak még jobban utálni fog. Ez nem úgy megy mint a filmekben hogy berontasz elmondod TE mit akarsz merthogy TE rájöttél hogy még mindig ő kéne. Nem csak te számítasz. Neki nem kellesz mert akkor nem menne férjhez most. Menj el bulizni, csajozni és őt meg felejtsd el.
2010. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ne tedd tönkre az esküvőjüket. ha eddig annyira nem érdekelt a dolog, akkor miért akarod most tönkretenni a kapcsolatukat. Nyilván nem kényszerből házasodik a lány. Ne hitegesd magad azzal, hogy még téged szeret.

És ne játszd a hős szerelmest. Játszhattad volna akkor amikor szakítottál vele.

Ennyi a véleményem.

2010. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Tönkretennéd a napját? Honnan tudod, hogy téged szeret még? Ha így lenne, akkor nem menne máshoz, inkább egyedül lenne, nem? (magamból kiindulva) Hagyd őt békén, megtalálta a társát, hadd legyenek boldogok.

Egyébként meg, ellenvetéses rész csak az amerikai filmekben van :) Már férjnél vagyok, nálunk senki nem kérdezte, hogy van-e vkinek ellenvetése...

2010. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem néztél te túl sok amerikai szirupos filmet, ahol az utolsó percekben jön az izgalom meg az ex?!:)) Templomban akar férjhez menni, választott egy megfelelő társat. Már nem a tiéd. Ebbe bizony illik belenyugodni. Ha valóban szereted, elengeded.
2010. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

Maradj otthon!

Hagyd elengedted, ha téged annyira szeretne nem menne máshoz!!!!

keress mást, és ne tedd tönkre az életét.

2010. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!