Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem zavar, hogy felesége...

Miért nem zavar, hogy felesége van?

Figyelt kérdés
Nem akarok komolyat vele..de érzem, hogy elkezdett szeretni. Ezt pedig nem akarom, ezt ő is tudja. NEm zavar, hogy felesége van.Talán azért nem, mert ha nem velem csalná, akkor mással tenné..ahogy eddig is. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2010. ápr. 16. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Azért nem zavar,mert nem Te vagy a felesége.Ha Te lennél a feleség szerepében,közel sem vennéd ilyen könnyen a dolgokat.Azért azt beláthatod,hogy egy ember életének tönkre tételében már biztosan bűnsegéd vagy.Ha ennyire nem veszed komolyan a dolgokat,akár kereshetnél olyat is,aki facér,és félbehagyhatnád ezt a kapcsolatot.Őt sem ütné szíven a döntésed,és Téged sem,mert egyikőtöknek sem jelent többet a másik egy szeretőnél.Ezt Te magad írtad.
2010. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Remelem egy szep napon nagy boldogsagban ferjhez mesz, es jönnek a gyerekek es akkor majd egy ilyen kis "nem zavar, hogy feleseg van" p*csaval lebukik a ferjed. Es majd a hölgyike biztosan szepen el fogja neked magyarazni, hogy de teged nem zavar hogy te mint feleseg letezel hiszen ök a ferjeddel csak d*gnak, es ha nem vele akkor massal csalna meg ugyis.

Kernem hogy akkor is irjal ide, ha meg lesz az oldal es tedd fel a kerdest: Most miert zavar, hogy a ferjem felrekefel, amikor annak idejen a szeretö szemszögeböl egyaltalan nem zavart, hogy ferjes emberrel d*gtam?

2010. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

sorry javitas: a hölgyikes mondatban:

...de ÖT (a teged helyett) nem zavarja, hogy te mint feleseg letezel...

2010. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem szereted, akkor küldd el a fenébe. Ne akarj magadnak billogot, hogy te voltál az a bizonyos 3., aki miat.... Érted?
2010. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

Én voltam.

Engem sem zavart hogy felesége van.De nem tudnám megmagyarázni hogy miért...

Előttem is csalta,mi pedig csak a szex miatt voltunk egymásnak.Eleinte.

Aztán komolyabbra fordult a dolog,kölcsönösen!

Elvált,összeköltöztünk,van egy közös gyermekünk,házasodunk.

Lehet elítélni!A volt feleségét nincs miért sajnálnom,és nem kérek a "majdhatégedcsalmeg..." dumából,köszönöm.

Boldogok vagyunk,szeretjük egymást azóta is.Nagyon

2010. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem biztosan zavarna, ha tudom mással is együtt van. Bele sem merek gondolni! Egyikből a másikba ....!? Fújjj

Nem akarom elhinni, hogy téged ez nem zavar? Vagy utánad megy a feleségéhez? Egyébként engem eléggé zavarna az is, hogy csak egy szexuális tárgynak tekintenek....de te tudod.

2010. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy csak veled csalja a feleségét? Lehet, hogy még több nő van a játszmában, ezek szerint akkor téged is megcsal... Jó érzés? Most nem zavar, de biztos vagyok benne, hogy egyszer majd szégyellni fogod magad. Jogosan. Csak egy nyamvadt lyuk, egy k...a vagy neki.
2010. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!