Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idom van kicserelni az...

Mennyi idom van kicserelni az iratokat?

Figyelt kérdés

Jovoheten eskuvo, masnap viszont elutazok 6 hetre.

Van hatarideje az iratok cserejenek?


2016. júl. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
8 napon belül be kell jelenteni az adatváltozást, az anyakönyvi kivonatot kell bemutatni.
2016. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muhaha, en szeptembertöl aprilisig nem csereltem ki öket mivel külföldön elünk. ( A magyar követseg kb. 100km-re van onnan ahonnan szarmazom, es szemelyesen kellett volna befaradni oda is.) Valamikor decemberben lett honosittatva a hazassag es aprilisban a papirok csereje. Senki nem szolt semmit, es ugy tudom annyi volt akkor a törvenyben, hogy amint lehet.
2016. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az anyakonyvvezeto azt mondta,ebbol nem lesz baj. Mi is tobb hetig nem voltunk az orszagban (ha orszagon belul utazol, mashol is ki tudod csereltetni).


Sehol se neztek meg az anyakonyvi datumat. Ma mar az se egyertelmu, hogy valtozik a neved hazassag utan. Raersz.

2016. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 8 nap, de a kutyát nem érdekli. A lagzi után egy héttel Pénteken jött meg a házassági anyakönyvi kivonat, másnap nászút úgyhogy én sem tudtam 8 napon belül elintézni. De amint megjöttünk elmentem, és egyben megcsinálták a jogsit, útlevelet, személyit (ami már ugye együtt van a taj kártyával és az adó azonosító is). Ingyen volt mindegyik
2016. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!