Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlják? én nagyon...

Miért nem ajánlják? én nagyon szeretném régóta.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok,és jó alakú,formás lábak,test,43 kg!

szép arcú,jól áll az összekötött haj,mások is mondják hogy szép vagyok,jó a stílusom,bershka a kedvenc márkám,meg a devergo:)

szemüvegem is van,de fekete,és kövekkel kirakott,sajnos van pár miteszer a homlokomon:@:( de mivel most serdülök..és az van hogy mondják anyumék hogyha mondjuk nem akarom kihúzatni a hátsó fogam pl(ez csak példa) akkor mondják hogy hogy leszel igy modell,és akkor megkérdezika anyumtól,mért modell akar lenni,azt mondja nem,DE MÁR RÉGÓTA MODELL SZERETNÉK LENNI,nagyon nagyon szeretném,és mondják hogy milyen jó lennék,már hívtak is válogatásra de nem mentünk,mert anyum nem ért rá,sokat dolgozik mert mesterfodrász,és nagyon szeretnék modell lenni,imádok magassarkúban lenni,és egyébként is magas vagyok 160-163 cm,nem tudom pontosan,de hogy mondjam anyuméknak hogy én pedig szeretnék modellkedni,és nem csak úgy mellékesen hanem ezzel foglalkozni,és utána talán müsorvezető,de a modellkedés nekem a legfontosabb lenne,hogy mondjam meg nekik,vagy várjak még 2 évet,és 15 évesen magamtól mondjam hogy én modellkedni fogok??

Légyszi segítsetek,köszi előre is:)

puusz:)


2010. ápr. 15. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy fogsz. Ez nem ilyen egyszerű, hogy besétálsz és már sztár is vagy. Nehéz meló és könnyen átvágnak abban a szakmában. Tehát akkor vágj bele, ha van kitartásod, nem vagy túl érzékeny, magyarul nem fakatsz sírva, ha valaki leolt,lejárat,áskálódik ellened és ha te is képes vagy elnyomni embereket, nem pedig mindenkivel együtt szeretetben élni, mert úgy nem fogsz érvényesülni. Egyébként sok sikert, ha komolyra fordul!
2010. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"kemény" vagyok!!

Nem fakadok sírva:)és köszönöm:)remélem komoly lesz,és köszi a segítséget:);)

2010. ápr. 15. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Tudod a modell szakma nem olyan mint a tv-ben, de ezt 13 évesen úgyse fogod megérteni a szüleid fellelősége hogy nem engedjék. Nélkülük amúgy se menne mert az elő pár fotonál több százezer forintra lehúzznak.
2010. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát..igaza van az előttem szólónak.. egyébként szerintem várhatsz is még vele egy kicsit.. talán kicsit később a szüleid is belemennek, bár ez tényleg egy drága dolog. Azért hajrá Neked, csak ne szállj el magadtól...ahogy látom van jó sok önbizalmad :D oké ez nem baj, inkább, mint hogy önbizalomhiányos legyél, csak ne ess át a másik oldalra, és ne legyél ellszállva magadtól meg buta liba se.
2010. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

160-163 centi?

Azt hogy? :D

Hol összemész, hol megnősz? :D

Egyébként nem vagy magas. Max gyerekmodellnek mehetsz egyelőre.

Általában 170 centi alatt nem is foglalkoznak veled, lehetsz akármilyen szép.

2010. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem vagy magas:S Fel se vesznek modellnek. Nálunk 170 centinél van a minimum határ. Én is 171 centi vagyok. Igy vettek fel engem is. Volt egy csajszi nagyon nagyon szép volt de 165 centi és elküldték hogy szevassz te túl alacsony vagy! Azért sok sikert! Nehéz ez a meló sok kritikát és beszólást kapsz! Vigyáznod kell az alakodra,hogy ne hízz vagy ne fogyj.

13/L aki modell

2010. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:12-es vok;

Szerintem meg magasnak számít 13 évesen aki 160-163 cm. Még simán lehet több mint 170 cm mondjuk 16 éves korára. Inkább több mint 170 cm. Ő meg a korosztályával jelenleg még úgyis a gyerekmodell korosztály sztem..

2010. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fotomodellnek viszont elmehetsz ezzel a magassággal. Ott lehet valaki 150 centi is. De még korai. Ahhoz főleg. Majd csak 18 éves korod után mehetsz.
2010. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyan ezt akarod, akkor beszéld meg anyukáddal minél előbb, sosem lehet elég korán kezdeni, legyen minél több időd, hogy megismerjenek. Viszont. Ha összejön, csináld rendesen, de ne úgy készülj, hogy ez a főfoglalkozásod, mert veszélyes pálya. Elég egy lábtörésből adódó műtéti heg és egy életre buktad ezt a pályát. Szóval mellette igenis legyen egy "civil" szakmád, amit bármikor elő tudsz rántani.

A műsorvezető teljesen más téma, a modellkedéstől független, de azzal kapcsolatban is az a probléma, hogy hamar kiöregszel belőle. Most kell arra is gondolni, hogy 40 évesen mit fogsz csinálni.


Az a baj, hogy te még azt hiszed, a szépség elég. Sajnos nem. Beszélj ezekről a dolgokról minél előbb anyukáddal. Ő jobban ismer téged és komolyan végig tudja veled gondolni a kérdést. Sok sikert!

2010. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem erted meg, hogy ez a szakma nem a szepsegrol szol elsosorban...a modellkedes nagyon kemeny dolog. Nekem egyik ismerosom modell volt egy ideig...csak egy ut van feljebb jutni, hogy tenyleg elismert legyel es az agyakon vezet keresztul. Ezt o igy megmondta, mert sajat boren tapasztalta, hogy egy szint utan ez elvaras. Szerinted a szep noket keresik? Bodi Sylvi meg a tobbi sem nagyon jo no, csak hat ok voltak, akik mindent bevallaltak, igy ok vannak a cimlapokon. Egyebkent nem akarlak elkeseriteni, de attol, hogy valogatasokra hivnak, nem leszel modell, mert ez egy marketingfogas. Rengeteg embert behivnak, a portfoliokat meregdragan elkeszitik meg kulonbozo dijakat legombolnak rolad es ennyi. En azt javasolnam, hogy maradjon ez hobbinak es legyen egy igazi szakmad mellette. A modellek is mind ezt teszik, mert a legtobbjuk mar 35-40 evesen nem a szakmaban dolgozik. Tanulj ki valamit. En sem szeretnem, ha a lanyom lemondana mindenrol csak azert, hogy modell legyen. Es ha nem sikerul vagy kette torik a karriered, ott allsz majd 30 evesen 8 altalanossal? A szepseg mulando es amugy sem ezt keresik a cegek. Nekik csak a jutalek szamit es nem hiszem, hogy lesz majd gusztusod megtenni olyan dolgokat, amiket a musorvezetoknek, modelleknek meg kell tenni azert, hogy oda jussanak, ahol vannak. Nehogy azt hidd, hogy a tehetsegukkel jutottak oda, ahol vannak. Vagy ismerosuk volt vagy valakivel valamit tenniuk kellett ezert...ez ilyen aljas modon mukodik. Nem csoda, hogy a szuleid nem akarjak, hogy ebbe bele menj.
2010. ápr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!