Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lépéseket kell tennem,...

Ilyen lépéseket kell tennem, mennyi időbe telik, és milyen vonzata van az ilyen névváltoztatásoknak?

Figyelt kérdés

Első eset:

Egy második keresztnevet szeretnék felvenni úgy, hogy az lenne az első, és ami jelenleg van, a második nevem lenne.

Pl. Ha most Kiss Noémi lenne a nevem, és helyette a Kiss Ágnes Noémi nevet szeretném felvenni. Indokom: az Ágnes név a kedvenc nevem, mióta eszemet tudom, semmi más nem köt hozzá, ez indoknak elég lehet?


Második eset:

Kiss Noémi lenne a nevem, és teljes névváltoztatást szeretnék, vagyis pl. Kovács Ágnes névre változtatnám.


Hogyan zajlik ez az egész? 25/L és még soha nem volt névváltoztatásom.


2010. ápr. 15. 20:26
 1/4 A kérdező kommentje:
milyen anyagi vonzata* van (javítás)
2010. ápr. 15. 20:26
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen lépéseket kell tennem, mennyi időbe telik, és milyen vonzata van az ilyen névváltoztatásoknak? - (nagy kérdés javítása)
2010. ápr. 15. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vaaazz én is kiss noémi vagyok:) én utálom:D és a szabinát szeretném mellévenni.
2010. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!