Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek el...

A szüleim nem engednek el sehova, mert lány vagyok. Ez jogos?

Figyelt kérdés
Van egy bátyám, ő már 22, de amikor ő volt 16 éves mindenhova szó nélkül elengedték. Engem meg sehova sem, ha egy barátnőmnél akarok aludni máris rosszat feltételeznek, pedig semmi okuk nincs rá, egyszer nem hazudtam arról ahol vagyok, és mindig hazaérek amire mondják... És azt mondták 11-nél későbbig csak akkor mehetek el ha már felnőtt leszek. De a barátaimat mind elengedik későbbig, és olyan rossz hogy mindenből kimaradok :(
2010. ápr. 15. 18:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%

ma 15:46


Ez komplett marhaság, erre szokták azt modani hogy valaki a saját kárán tanul valaki meg másén..

2010. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz úgy járni minta Kiszel Tünde akkor jobb is ha anyádékra hallgatsz!!
2010. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!