Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen lány, aki barátkozna...

Van ilyen lány, aki barátkozna velem?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves lány vagyok! Sehol nem találok olyan barátnőt, aki megért engem:s Gondoltam hátha akad itt vki aki szívesen barátkozna velem.

Akire gondoltam:

-nem lakik messze tőlem és tudnánk talizni (Én Dunaharasztin lakom)

-csendes, inkább visszahúzódó

-nincs benne balhékban(drog, diszkózás...)

-lehetőleg vallásos

-becsületes, megbízható, őszinte


Kb. ennyi:( Senki ilyen nincs a környezetemben, sok helyről kiközösítenek, azért , mert én nem vagyok benne a drgogozásban, meg egyéjszakás kalandokban:s Én nem fogok megváltozni mások kedve miatt, és ezért gondoltam hátha van egy lány aki hasonló gondolkodású, mint Én és barátkozna Velem!!


2010. ápr. 15. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható vagyok, megértő, segítőkész, és elgondolkodó, kicsit balhés, de mindig különc. Mindenben benne vagyok, ami tetszik, elég önálló személyiség vagyok, ezért nekem sincs igazi barátnőm. Csak egy barátom (barát barát), ő meg Balatonfűzfőn lakik, én meg BP-n.

Ha gondolod levelezhetünk.

22/L

2010. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
OKé:) Levelezhetünk:D De nem tudok privit írni:D
2010. ápr. 15. 17:50
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy:-)))

Tiszta szívből szurkolok neked:-)))

2010. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok bíztatást:)
2010. ápr. 15. 17:51
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
17.38as vagyok. Nekem jött, hogy nem tudsz privit írni? Meg akarsz ismerni? Mert akkor küldök én neked, de ha nem, hát nem:)
2010. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
írtam privit:)
2010. ápr. 15. 17:56
 17/20 A kérdező kommentje:

18 éves Dunaharaszti lány:)

Neked is írtam privit, nagyon várom a válaszod:)

2010. ápr. 15. 17:58
 18/20 A kérdező kommentje:

aki akar írhat e-mailt nekem:)


lilacsillag@freemail.hu

2010. ápr. 15. 18:02
 19/20 anonim ***** válasza:
No én csekély 140 km-re lakom tőled, de úgyérzem valamilyen szinten hasonlítanak a tulajdonságaim rád. Igazi barátom nincs, csak a párom. Nem mondanám hogy visszahúzódó vagyok, igenis a talpamra tudok állni, és megszólalni ha valami nem tetszik stb, de azért jobban szeretek nem feltűnősködni. Nem vagyok magamnak való, de elvagyok a kis világomban, hozzászoktam hogy senki nem kérdezi meg hogy vagyok, akkor sem ha éppen rossz kedvem van. A korombeliekkel nem igazán jövök ki, pont azért amiért te sem. Egyszerűen más az értékrendem, más dolgokat tartok fontosnak mint ők. Nem készülődök reggel órákig a tükör előtt, nem öltözködöm kirívóan. Azért hihetetlenül szomorú vagyok, mert egy igaz barátom sincs, csak haverok, de beletörődtem. Nehezen engedek közel magamhoz bárkit is főleg mostanában (történt pár dolog, ami nem igazán haveri téma). A vallással nincs bajom, sokáig aktív részese is voltam egy gyülekezetnek, de ebbe most nem kezdenék bele. Csalódtam benne! A hitem megmaradt, de nem szeretem ha megakarják magyarázni, hogy mit is kéne éreznem azzal kapcsolatban amit olvasok. Szeretem úgy értelmezni, ahogy az "hozzám szól". Közelítek a 20 felé, ha mindazok ellenére amit leírtam úgy gondolod szívesen megismernél nyugodtan írj privátban, szívesen beszélgetnék én is. Ha nem kötünk életre szóló barátságot, egy próbát akkor is megér! :)
2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, akire gondoltál, kivéve a lakhelyes részt.:) Ha nem zavar, hogy messze lakom, és az sem, hogy fiatalabb vagyok nálad (13,5), akkor írj privát üzenetet, levelezhetünk vagy MSN-ezhetünk.:)

Nem baj az sem, ha nemmel válaszolsz, mert inkább korodbeli vagy közeli barátnőt keresnél.

2010. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!