Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen lány, aki barátkozna...

Van ilyen lány, aki barátkozna velem?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves lány vagyok! Sehol nem találok olyan barátnőt, aki megért engem:s Gondoltam hátha akad itt vki aki szívesen barátkozna velem.

Akire gondoltam:

-nem lakik messze tőlem és tudnánk talizni (Én Dunaharasztin lakom)

-csendes, inkább visszahúzódó

-nincs benne balhékban(drog, diszkózás...)

-lehetőleg vallásos

-becsületes, megbízható, őszinte


Kb. ennyi:( Senki ilyen nincs a környezetemben, sok helyről kiközösítenek, azért , mert én nem vagyok benne a drgogozásban, meg egyéjszakás kalandokban:s Én nem fogok megváltozni mások kedve miatt, és ezért gondoltam hátha van egy lány aki hasonló gondolkodású, mint Én és barátkozna Velem!!


2010. ápr. 15. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
vallásos lányokkal a templomban ill. az egyházi rendezvényeken (táncest pl.) lehet ismerkedni
2010. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De nincs ilyen a környéken:s Már próbálkoztam, ezért maradt ez:)

Amúgy nem feltétlen kell h vallásos legyen.

2010. ápr. 15. 17:14
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyen vagyok csak nem vagyok vallásos és fiatalabb is vagyok(16 leszek a nyáron) És sajna közel sem lakom(Győr melett). :S:)

De biztos találsz majd barátokat :) Én szurkolok!!!

2010. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, én 18 leszek ősszel, még vallásos is, viszont én a Mátra felé lakom, szóval találkozni biztos nem tudnánk :(


de azért drukkolok a kereséshez ;):)

2010. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, úgy örülök h vannak még ilyen emberek:) csak kár h nem a közelben:S
2010. ápr. 15. 17:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tatabánya felé is vannak :D a vallásosságot és a nagyon visszahúzódottságot kivéve... Közvetlen vagyok, de nem tomboló mai tiniféle. Nyugi, biztos találsz társakat:)
2010. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ja 17/L
2010. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én 18 vagyok és Dunaharasztin lakom.Nem vagyok vallásos,és szerintem rám illenek azok amiket írtál,ha gondolod írj privit.
2010. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20 éves vagyok szolnokon lakom az nem tom milyen messze van és már kijöttem a balhékból! Irj ha gondolod sok barátom van de mindig örülök az új beszélgető partnereknek:):)

2010. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én nem vagyok a közeledben, egri vagyok, nem szoktam bulizni, inkább otthonülő vagyok, megbízhatónak tartom magam, viszont amiért nem hiszem, hogy kedvelnél, kifejezetten rühellem a papokat, és mindent, ami vallás. Én magamban hiszek, nem egy képzelt emberben.


Ha ettől függetlenül meg szeretnél ismerni, írj, és adok msn-t.

2010. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!