Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek bocsánatot,...

Szerintetek kérjek bocsánatot, vagy majd csak 1-2 nap múlva?

Figyelt kérdés
Tegnap este részegen mentem haza (23-kor), apám várt számonkérni, hogy hol jártam, mert csak 20-ig engedtek el. Ki akartam kerülni, de megpróbált visszahúzni, én meg lefejeltem...
2010. ápr. 15. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, húzz a sunyiba...remélem, apád lekevert két baromi nagy pofont
2010. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nem vagy normális. Eleve minimum hogy hazaszólsz, vagy hagysz üzenetet h meddig leszel távol... És gallyrészegen otthon még osztod az "észt"? Most azonnal kérj bocsánatot. És krvára értékeld át a gondolkodásodat.
2010. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy f.sz menj a pi..ba , hogy lehet ilyen hülyeséget kiirni hogy kérjél-e bocsánatot kiváncsi lennék nálatok milyen családi körülmény uralkodhat
2010. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ezen mit kell gondolkodni? Én amint kijózanodtam volna, rögtön bocsánatot kértem volna a helyedben. Lehet hogy büszkébbnek tűnsz ha vársz két napot, de tedd a fenébe az egód és kérj bocsánatot. Egyébként hány éves vagy?
2010. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

azt gyerekek, hogy lehet, jó ha előbb ő is lenyugszik...

tudom hülye voltam, először voltam részeg életemben, és enm tudtam, mit csinálok

2010. ápr. 15. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
hány éves lenne??? max 15
2010. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Jah én is azt akartam kérdezni, hogy hány éves vagy??? Nagyon gáz...mondjuk ez sajnos apádat is minősíti. Mert nálunk ilyen elő nem fordulhatott volna. Tisztelet a szülő iránt, ez a minimum. És mi az, hogy lefejeled? A saját apádat? Hát ez még részegen is abszurd! A helyébe jól elvertelek volna, és az még csak a legkevesebb!
2010. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szerintem nem árte el a fejét, mert elmozdult, de ezt is szégyelem...

ok, ma bocsánatot kérek, vezsek neki valami jóféle szivart, szevasztok

2010. ápr. 15. 15:41
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem szép amit csináltál az tény.Az biztos hogy bocsánatot kell kérned.Tudom hogy nem mentség, de részegen sok hülyeséget csinál az ember.Fiatalabb koromban én is csináltam sajnos.Legalább ez jó lecke volt.Kérj bocsánatot mielőbb és legközelebb vigyázz mennyit iszol. :)
2010. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez hülye :)
2010. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!