Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igénytelen az...

Miért ilyen igénytelen az anyósjelöltem?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szeretem a barátomat és az ayukáját is nagyon rendes nő meg kedves is velem. De egyszerűen úgy néz ki a ház mint a nem is tudom mi:S:S. A barátom szobája eléggé igényes de kb ennyi meg a szülők szobája. de a konyha :O:O valami borzasztó mocsok van ott és én meg egyszer nem láttam hogy ott fel lett volna mosva valaha:( minden csupa zsír és NEM HISZEM EL HOGY VAN EMBER AKI EZT ELBÍRJA VISELNI!!!! de úgy látszik mégis van. Nem mondhatom meg neki kerek perec hogy takarítson:( a fürdő is valami eszméletlen....szép felvan újítva de mocskos a szőnyeg minden csupa vízkő meg kosz..valami borzalom az egész. Maga a konyha brutálisan néz ki bútor meg ezek szempontjából is de ha legalább kosz nem lenne:( SZó volt róla hogy szülők be lennének mutatva és elmennénk hozzájuk..de anyukám nagyon rendmániás tisztaságmániás (ami nagyon helyes:D) és rendesen szégyellem::S:S kívülről igényes a ház a kert meg minden..de belül. megbotránkoztató hogy van ember aki képes ekkora szemétbe élni...
2010. ápr. 15. 14:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek úgy látom hogy az összes anyóós lusta mint a sz.r ! Sajnálom hogy ennyi van belőle!:(:S:S Tűrni tűrni és tűrni...nem tudok jobbat:( az a helyzet hogy én még mosogatni se tudnék ha akarnék mer ott még mosogatószer sincs meg meleg víz se...Istenem csak lenne annyi pénzünk hogy elköltözzünk...:(
2010. ápr. 21. 19:20
 22/24 anonim ***** válasza:
Nyugi... nem mindegyik vészes azért, az én jelöltem se :D Náluk az zavar, hogy patikarend van mindig. Nálunk sincs kosz, de ott ha megmozdul valami fél centire már rohannak visszatenni =S Két véglet...
2010. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki nézze a saját fenekét h rendbe legyen,nálunk is anyosoméknál nincs az a rend mint amit én rendnek tartok,volt idő amikor segitettem kitakaritani de ak belém kötött minden szarba h ne ide tedd ne igy mosd el v ép utánam elöblitette h biztos jo legyen ,utánam megsozza v megborsozza a levest v a hust aztán persze mindeki a hibása cs ő nem ha elvan baszva a kaja...lehetne regényeket mesélni az ilyen anyos témákban... de rájöttem arra, amiota együtt élek a párommal h én amikor elmék hozzá ak én vagyok a vendég amikor ő eljön mi hozzánk ak ő a vendég,és nem kötöszködhet nálam h ő igy meg igy tett volna a helyembe m én mindig ugyanazt mondom neki is:mindenki a saját pics... nézze és nyugi van...
2010. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az e helyzet hogy Ildike néni nagyon kedves hozzám. Ezért nem akarom megbántani sem. Nyíregyházán laknak nem rossz hely:D legalább ez az egy jó van benne.:D:D köszönöm a válaszokat írhattok még.
2010. ápr. 29. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!