Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igénytelen az...

Miért ilyen igénytelen az anyósjelöltem?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szeretem a barátomat és az ayukáját is nagyon rendes nő meg kedves is velem. De egyszerűen úgy néz ki a ház mint a nem is tudom mi:S:S. A barátom szobája eléggé igényes de kb ennyi meg a szülők szobája. de a konyha :O:O valami borzasztó mocsok van ott és én meg egyszer nem láttam hogy ott fel lett volna mosva valaha:( minden csupa zsír és NEM HISZEM EL HOGY VAN EMBER AKI EZT ELBÍRJA VISELNI!!!! de úgy látszik mégis van. Nem mondhatom meg neki kerek perec hogy takarítson:( a fürdő is valami eszméletlen....szép felvan újítva de mocskos a szőnyeg minden csupa vízkő meg kosz..valami borzalom az egész. Maga a konyha brutálisan néz ki bútor meg ezek szempontjából is de ha legalább kosz nem lenne:( SZó volt róla hogy szülők be lennének mutatva és elmennénk hozzájuk..de anyukám nagyon rendmániás tisztaságmániás (ami nagyon helyes:D) és rendesen szégyellem::S:S kívülről igényes a ház a kert meg minden..de belül. megbotránkoztató hogy van ember aki képes ekkora szemétbe élni...
2010. ápr. 15. 14:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha imponált neki, mikor kicsit takarítottál, akkor meglepiből takaríthatnál mindig egy kicsit, ameddig nagyjából helyére nem kerülnek a dolgok.

Amúgy tényleg nincs sok közöd hozzá, hiszen nem laksz ott, stb. Szerintem beszélj anyukáddal erről, hogy ha megtörténik a találkozás ne érje meglepetés.

A szép bútorok meg ilyenek pedig nem a tesók számától, hanem a pénztárcától és az akarattól függnek.

2010. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

De 3 gyerekre többet kell költeni mint kettőre bár több a kedvezmény meg családi pótlék az igaz!

...Ez az hogy akarat...na sztem az ott nincs...mert ha nagyon akarnának akkor vehetnének...a kocsi is vagy 30 éves...

2010. ápr. 15. 17:02
 13/24 anonim ***** válasza:
Szolj a baratodnak, hogy takatisatok ki egyutt. Egy nap munka lenne mondjuk a konyha es a furdo, de az anyosjelolt biztosan orulne neki:) Lehet, hogy ha tisztasag lenne, akkor mar o is hajlana ra, hogy megtartsa.
2010. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
és mégis hogy gondoltad? anyós nézi a tv-t én meg kitakarítok a barátommal ? XD délutánig dolgozik barátom szóval így is alig találkozunk.
2010. ápr. 16. 09:31
 15/24 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, az én anyósom ettől sokkal rosszabb. Egész életében kiszolgálta a férje,soha semmit nem csinált a háznál, nem főzött, nem takarított,semmi. Elvárta, hogy mindenki kölülötte ugráljon és lesse a kívánságát, miközben egyfolytában azt hajtogatta, hogy neki mennyi munkája van. Állandóan a számítőgép előtt ült, de nem dolgozott,hanem skypeolt a haverokkal, meg ilyenek. Miután kicsinálta idegileg a férjét, meghalt a férje 50 évesen és az anyós magára maradt, mivel senkinek nem volt kedve azt csinálni, amit ő parancsolt. A házuk egy hányinger, mindenhol fél méteres por, kutyapisi, meg kaki, a konhya rettenet, be se merem tenni a lábam, nehogy valami fertőzést elkapjak. Semmivel nem lehet rá hatni. Már nem foglalkozom vele, ha ő így jól érzi magát, akkor az egézségére váljon.
2010. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
En a helyedben eloszor a te szuleidhez vinnem el az anyosekat. talan akkor majd kicsit eszreveszik magukat, hogy hogyan kellene kinezni egy haznak. Es nem kellene szegyenkezni senkinek. Ez a legmegfelelobb megoldas.
2010. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát igazából semmit nem tudsz tenni ellene szerintem :S Lehet belefáradt hogy mindig takarítson a két pasi után mert azok nem segítettek neki vagy nem tudom.Gondolom te sem azt várod hogy minden kórház tiszta legyen csak kicsit nagyobb legyen a rend stb.Még változhat a dolog amúgy szerintem.Anyósoméknál is régen volt hogy halomban állt a szennyes(nem a fürdőben)aztán a kézmosó meg olyan koszos volt ..aztán egyszer fogtam magam és kitakarítottam.Mivel én is ott vagyok náluk(nem ott élek)ott eszek,tvzek stb akkor ennyit megtehetek egyszer egyszer.Mégha nem is takarítasz ki mindenhol miért nem kérdezed meg ne segíts-e neki takarítani.Amúgy ha a pároddal takarítasz akkor is legalább együtt vagytok.A kocsihoz meg semmi közöd ha nekik az a régi"csoda" jó akkor neked is legyen jó.Attól még hogy valakinek van pénze nem biztos hogy drága autót akar:)
2010. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is ilyen.Anyukámék is voltak náluk látogatóban,de nem volt ebből semmi gond.Nem azért mentek oda,hogy a porcicákat számolják.
2010. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nálunk is katasztrófális állapotok vannak, 3-an vagyunk apám én meg tesóm egy 7.emeleti kis lakásban,apám az aki nem képes takarítani sőt rengeteg koszt hagy magam után, néha ha van kedvem eltakarítom, de sokszor nincs, nem vagyok a cselédje,h szó nélkül mindent eltakarítsak utána... egyébként nálunk sincsenek rendben a dolgok, se lelkileg se sehogy, a lakás is szarul néz ki, de hozzánk nem úgy állnak h nem szólnak bele, a szomszéd is feljelentett már minket meg az alattunk lakó is, szóval nem túl rózsás a helyzet :'(((
2010. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyanaz a helyzet. az anyósjelöltem délután 2ig dolgozik, utána semmit! nem csinál. Filmet néz meg netezik. A konyhaszekrények fölött iszonyat nagy pókhálók, az egész konyha és fürdőszoba fala egy merő penész (ez nem ártalmas az egészségre?) A fehér csipkefüggönyök feketék, olyan por van mindenhol hogy nem igaz. hetente ha elmosogat, undorító az egész.


de aranyos, kedves és jóban vagyunk, de nem tudom hogy tudtam elviselni hogy két évig minden hétvégén ottlegyek. szerencsére már elköltözött a barátom

Mit lehet ilyenkor tenni? Mondta is neki a párom hogy takarítson, és mindig mondja hogy persze igen, aztán ugyanaz a fekete penész eszi a szobákat mint két éve. (egyszer apukám értemjött, benézett, de tudták előre és kitakarított meg felöltözött normális ruhába)... nagyon el van hanyagolva.

2010. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!