Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiakat...

Miért van az, hogy a férfiakat le hurrogják mert csapodárok?

Figyelt kérdés
Hol maradnak akkor azok a nők akikkel csalják a párjukat.Hisz a többség párkapcsolatban van.Én is tudok nem egyet, még is a férfit ítélik el ezért?
2010. ápr. 14. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert ők élnek párkapcsolatban...
2010. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A noket is leszoljak, ha csapodarok. Biztos ismered a prostitualthoz hasonlo durvabb jelzoket erre. Sok van beloluk es hasznaljak gyakran oket. A csapodar sem nonel, sem ferfinal nem pozitiv jellemzo. Attol, hogy te azt mondod, hogy x y-t ezert miert nem szoljak le, teged meg miert, attol te meg ugyanugy elkovetted ezt a hibat es nem mentesit az, hogy masra nem mondjak...de amugy szerintem mondjak, csak nem a csapodar szot hasznaljak, hanem durvabbakat.
2010. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
attól függ ki lép ki a kapcsolatból.én ezt fordítva tudom a nő egy büdös k...urva mert félre lép óóóóóóóó a pasinak meg ez tök természetes.szerintem ez mind a kettőnél undorító.jó 10 év alatt előfordul egyszer de soha többé.
2010. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ez fölösleges általánosítás,az én kapcsolatomban nem volt harmadik fél mégis megromlott,na bumm .és akkor mi van?tanulunk a hibáinkból(vagy rafináltabbak leszünk :D)

1 pasi

2010. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hol élsz,de általában a harmadik felet szidják orrba szájba,a szegény megcsalt fél agya(lehet,hogy a tudat alatti miatt,de) nem képes a megcsalót hibáztatni,mert hát az biztos szereti még őt,csak az a r*b*nc harmadik elcsábította,stb.....Csak mikor már porig alázzák saját magukat,akkor jutnak el arra a szintre,hogy a pasit (is) szidják......
2010. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezeket tudom én is nem vagyok már gyerek, csak a nők jönnek azzal,hogy ők nem csalnának meg a párjukat .
2010. ápr. 14. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre könnyen tudok válaszolni: azért, mert a bulikban érdekes módon nem harmincas családanyák környékezik meg a barátomat, hanem engem a harmincas családapák. Főleg amíg egyedülálló voltam - na hadd ne meséljek, meg amiket tartós kapcsolatban élő, félrelépegető fiú haverjaim elmondtak nekem - undorító!!! Nyilván nem mondom, hogy minden férfi félrelép (remélem is) de a férfiak közt igenis gyakoribb, hogy (általában) egyedülálló harmadikkal félrelép.

29/N

2010. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!