Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vissza lehetne tekerni az...

Ha vissza lehetne tekerni az időt, mit csinálnátok másképp az életetekben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elvégezném az orvosit a szart sem érő fősuli helyett. Elmondanám édesapámnak, hogy mennyire szeretem és szorosan átölelném (11 éve meghalt).
2010. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azon a bizonyos szombati napon nem indultam volna el otthonról, henem inkább lustálkodtam volna, így elkerültem volna a férjem, aki nemrég hagyott el.
2010. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Több türelmem lett volna a második lányomhoz pici korában.

Nem estem volna annyira kétségbe, amikor csőstül jöttek a bajok 8 évvel ezelőtt.

2010. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hamarabb szülnék és akkor lehetne testvére lánykámnak
2010. ápr. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmit ! Mert minden ami történt, azért volt, hogy tapasztaljak, tanuljak belőle. Az élet nem véletlenül hozza eléd a problémákat, megpróbáltatásokat.
2010. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt mondhatom, hogy igy tokeletes az eletem, ahogy van mert en alakitottam ilyenne, amilyen es elegedett vagyok vele.De ha megis vissza lehetne tekerni az idot, akkor meg tobbet tanulnek es kb 5 evvel hamarabb vallanek gyereket.
2010. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!