Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy újra megszere...

Lehetséges, hogy újra megszeressem?

Figyelt kérdés
"2 év házasság után már kiszerettem a férjemből. tett is érte mondjuk. Időnkét berúgott, és 1x nekemtámadt,azaz hátukról a karjával fojtogatott.mer t szóvátettem ,hogy megint ivott...Akkor 1 hétig külön voltunk,de megígérte,hogy megváltozik.de én már nem tudok benne mit szeretni,összetört bennem valami. Amúgy békés ember, még túl unalmas is, elvan magának, de soha meg nem nevettetett,nem hülyéskedik,sótlannak is nevezhetném. Mit próbáljak meg ismét szeretni benne, azt hogy a gyerekeim apja? ez elég szerintetek egy együttéléshez?
2010. ápr. 14. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok Kedves Kérdező ! Látod, ebből is látszik, hogy ahány helyzet, ahány ember, annyiféle megoldás és reakció. Párkapcsolatokban ezért nem is lehet és szabad megmondani a tutit, az idő úgy is meghozza a választ.
2012. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ezt leirtad!!!! Legyetek boldogok!!!!!!!!!
2012. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Azért emeltem ki újból ezt a 2 éves kérdést,hátha segít valakinek,hogy ilyen is létezik...

Hihetetlen sztori,de igaz!:)

2012. márc. 9. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!