Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy újra megszere...

Lehetséges, hogy újra megszeressem?

Figyelt kérdés
"2 év házasság után már kiszerettem a férjemből. tett is érte mondjuk. Időnkét berúgott, és 1x nekemtámadt,azaz hátukról a karjával fojtogatott.mer t szóvátettem ,hogy megint ivott...Akkor 1 hétig külön voltunk,de megígérte,hogy megváltozik.de én már nem tudok benne mit szeretni,összetört bennem valami. Amúgy békés ember, még túl unalmas is, elvan magának, de soha meg nem nevettetett,nem hülyéskedik,sótlannak is nevezhetném. Mit próbáljak meg ismét szeretni benne, azt hogy a gyerekeim apja? ez elég szerintetek egy együttéléshez?
2010. ápr. 14. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem már késő is, ne engedd, hogy ilyen maradjon, mert később még rosszabb lesz,ezt garantálom

adj neki egy ultimátumot, ne engedd, hogy igyon

találj ki te közös programokat, ami feldob mindkettőtöket

2010. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
22 év akart lenni:) Úgy látom,igyekszik, szinte alig iszik, segít is, de hiába,nem érzek már iránta semmit,közömbös.Jó lenne újra szeretni, de úgy érzem,egy jégpáncél a szívem irányában...
2010. ápr. 14. 16:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így élek a párommal(21éve).Teljesen át tudom érezni a problémád,de sajnos még én se találtam rá a megoldásra.Vannak jó,és rossz napok,és sokszor van úgy,hogy ezt már nem lehet tovább bírni....és mégis.
2010. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, hiszen ezzel nem segítek, de tényleg érdekel, miért mentél hozzá, ha soha meg nem nevettetett pld., ami egy párkapcsolatban nagyon fontos, hogy tudjanak együtt nevetni, örülni, közös hobbik stb.... mert én úgy érzem a leírtakból, hogy itt nem most kezdődött a probléma, és nagyon-nagyon nehéz ennyi év után változtatni, hiszen ha a férjed oldalába gondolsz bele, ő csak azt fogja látni az egészből, hogy eddig jó volt így, akkor miért változzon... nagyon nehéz. Azért egy nagy beszélgetés soha nem árt, próbáljátok valahogy megfrissíteni a kapcsolatotokat... mit szólna pld. ahhoz ha megmondanád neki, hogy már egyáltalán nem szereted? De ehhez is ismerni kellene a férjedet, valakinél ez használ, valaki viszont csak rosszabb lesz egy ilyen vallomástól. Drukkolok azért.
2010. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Sajnos. Ami elmult az elmult.
2010. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok, kiábrándultam a férjemből. Mi is voltunk külön is, de könyörgött, ne hagyjam el, mert szeret minket. Annyi sok rosszat tett irányomba, míg külön voltunk és még előtte mielőtt elhagytam, hogy már az én érzeseim is kihültek. Ő pedig azt mondja szerelmes belém és imád. Bármit is tesz, hiába változott, sokszor azért előjön a régi éne, amiért persze mindig bocsánatot kér, de ez már kevés. Nem jönnek vissza az érzések.

Már 5 hónapja ezen próbálkozok, hogy visszahozzam őket, de sajnos csak megtűröm magam mellett, mert már idegesít minden amit tesz, csinál. Nem akarlak elkeseríteni, de nem jönnek vissza, hiába akarod, aki csalódott és kiábrándult, nem hiszem, hogy újra tudja szeretni és csak a jóra gondolni. A sok bántó, sértő dolgot elfelejteni nagyon nehéz. De akad olyan biztos, akinek sikerült. Az én tapasztalatom az, hogy nem. Sokszor már szinte sajnálom is a férjem, mert mindig elutasítom, ami nem jó senkinek sem, de egyszerűen már nem érzek irányába semmit.

5 hónapig nem bírtam visszahozni a régi szerelmet, mert nagy szerelem volt a miénk, nagyon nagy. Nem hiszem, hogy még sikerülhet. De hátha, ki tudja, bármi lehet... A babánkat imádjuk és ő is szereti az apját nagyon. De hogy csak miatta vele maradjak?! Ez nehéz helyzet én is ezen rágódok, de nekem hiányzik már a szerelem érzése a szívemből, mert ez így nagyon langyi. Hiányzik, hogy valaki megdobogtassa a szívem, mert a férjem már nem tudja, sajnos. Lehet, hogy önfeláldozással le lehet így élni az életet, de megéri? A gyerek nem lát normális családmodellt. Vagy eröltetetten lát. És ha kiröppen? Majd 40-50 évesen mit csinálsz? Élsz tovább a férjed mellett, érzések nélkül? Mert valljuk be, ebben a korban már nehezebb új párt találni és boldog életet kialakítani mint mondjuk 30 évesen.

Nehéz döntés. Sok sikert.

2010. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én már 42 éves vagyok!:) .... Azért jó,hogy tudom, hogy más is jár ugyanebben a cipőben,nem vigasz, de mégis.... Olyan rossz látni,hogy más házaspár puszival köszön el egymástól,( mi régen se puszizkodtunk),meg a telefonban "szeretlek"-el köszön el...Nálunk ezek a gesztusok mindig hiányoztak, mert elég visszafogottak, Rákok vagyunk mind a ketten....Élünk mint 2 idegen beszélni se nagyon van mit...Ő ha itthon van,elvan a tv meg a számítógép előtt....
2010. ápr. 15. 08:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Én már új párt nem akarnék magamnak,együtt élni, alkalmazkodni, megszokni más rigolyáját....inkább "szingli" lennék:)
2010. ápr. 15. 08:18
 9/13 anonim ***** válasza:
8:05-nek Mikor olvastam soraid,olyan érzés volt mintha rólam(rólunk )írták volna....Az ember azt hinné nem sokan élnek így,de ezek szerint mégis.Sajnos a gyerek tényleg nagy visszatartó erő,mert mint anya a legjobbat akarjuk neki.Mikor külön mentünk mi is,rá kellett jönnöm,hogy sokmindentől megfosztom így a őket,ezért én is újra próbálkoztam,de mint írtad is,az ember nem tud kibújni a bőréből.Amit mondjuk hetek alatt felépítünk,egy pillanat alatt össze tudja rombolni,és még mélyebre küldeni a kapcsolatot.Nem tudom meddig lehet ezt még bírni,és persze azt se,hogy meddig bírja ő,mivel nálunk sincs testi kapcsolat már jó ideje.De egy dolgot tudok,belőlem minden érzést kiölt...nem tudok már"úgy" férfira nézni,és ha újra kezdhetném egyedülállóként élnék,a férfiakat pedig csak használnám.Sok siker minden ilyen helyzetben lévő nőnek!
2010. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Tanulságképpen leírom ,mi történt velünk.

Amikor ezt a kérdést kiírtam ,mélyponton volt a házasságunk.Bennevoltunk egy kis félszoba toldásába.A sok munka (úgy éreztem) kicsit összébbhozott minket...

De tévedtem...a férjem összejött egy fiatal 2 gyerekes nővel,akinek a párja ráadásul a férjem jó haverja is volt.

Na akkor azt mondtam, kész vége,elválunk....

Elzavartam, 10 napig külön voltunk.

Majd rájöttem ,hiányzik,és szeretem.

Megértettem, miért tette....Szakított a nővel,újrakezdtük...

Örömmel jelentem, minden jobb ,mint újkorában!

Az ivást abbahagyta,viccelődik, puszit adunk egymásnak, mondja ,hogy szeretlek,letette végre a jogsit, próbál a kedvemben járni,szóval bizonyított...

Az lobbantotta fel bennem a tüzet,(sajnos,de ez az igazság) hogy kell más nőnek is:(

Na meg az,hogy elveszíthetem örökre,és ezt nem akartam...

Szóval,én újból beleszerettem a férjembe!

1,5 éve történt a megcsalás...

2012. márc. 5. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!