Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig fog tartani míg feldolg...

Sokáig fog tartani míg feldolgozom a szakítást?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok. :(( 22 éves vagyok és szakítottam a barátommal akivel több mint 7 éve voltunk együtt. Én szakítottam, mert többször társkeresőzött, és csajokat fűzögetett. Annyira szeretem, hogy az életem odaadnám érte és ezt csinálta velem megint, mikor többször elnéztem ezeket. Nem akarok menni sehova, folyton ezen agyalok. Jobb egy kicsit így, hogy kiírtam magamból, mindenkinek köszönöm aki elolvasta.
2010. ápr. 14. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
délután 5-ig
2010. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl leszel rajta, nagyon fiatal vagy még. Nagyon jól tetted hogy szakítottál, aki társkeresőzik a barátnője mellett, az előbb-utóbb tovább is megy. 22 évesen a legjobb korban vagy, meglátod gyorsan szerelmes leszel újra, ez már egy érettebb szerelem lesz, és reméljük a pasi is rendesebb lesz. De a lényeg hogy hidd el, nincs itt a világvége, nincs nő aki ezeken ne ment volna keresztül, és utólag amikor már megismerkedtél mással, szinte értetlenül is állsz majd azelőtt, hogy hogy szerethetted annyira, ill. hogy mennyire túlzó volt az az érzés... amire mi nők egyébként is hajlamosak vagyunk. 38/N
2010. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 éves korod ota vele vagy? Akkor valszeg nem két hét lesz míg feldolgozod... De kitartás.
2010. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az élet.
2010. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túl lehet rajta tenni magad, nem mondom, hogy egy nap alatt. Ilyenkor (sajnos ez a legrosszabb válasz) az idő a legjobb megoldás. Fiatal vagy még, találkozol más fiúval is akit lehet sokkal jobban fogsz szeretni, és már érettebb leszel és a szerelem is amit majd iránta érzel. 15 évesen kezdtél vele járni, tini voltál még, ez most ezért ilyen nehéz, de a tiniszerelem törvény szerint nem tart örökké (tisztelet a kevés kivételnek) évek múlva ha visszatekintesz máshogyan fogod látni. Járj sokat társaságba, csavarogjál ne hagyd el magad otthon, könnyebb lesz majd idővel. És ne a szépre emlékezz (mert gondolom az is volt) hanem arra gondolj, hogy mennyivel jobban jártál, hogy egy ilyen sráctól megszabadultál.

Én is voltam tininek szerelmes, amikor vége lett azt hittem én is nem tudok nélküle élni és telt az idő, múlt a fájdalom is. Aztán pár évre rá megismerkedtem a mostani férjemmel, és teljesen más. Sokkal érettebb voltam már, más komolyabb szerelmet éreztem (érzek is) iránta. Csak azt nem szabad hagynod, hogy visszatáncolj. Ha egyszer meghoztad ezt a döntést, tartsad magad, mert hidd el változni nem fog, és megváltoztatni senkit sem lehet, hosszabb távon nem működne. Ilyet én egyszer sem néznék el, társkeresőzni akar akkor keressen is társat. Ne haragudj, de írtó nagy ... volt. Kitartás. 28/N

2010. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a mondásom ilyen esetben: így kellett lennie. Egészen biztos találsz jobbat. Lehet, hogy majd azután egy mégjobbat. Szóval keresgélj szorgalmasan.

De! Ne feledd közben magadat FEJLESZTENI! Legyél több, mint eddig. Bölcsebb, sokoldalúbb, mélyérzésűbb, szeretőbb, legyenek céljaid, vagy filozófiád. Telj meg tartalommal. Mert tudod a fiúk közül is az igényesebbek minőséget keresnek.

2010. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

idővel el fogod tudni fogadni h ez van és nincs mit tenni de 7 év mégsem 2 hét...én 2 hétig voltam együtt a barátommal és az telt 3 hónapba

kitartást;)

2010. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!