Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy"kedves"ismerősöm,aki alaptalanul!feljelentett engem a rendőrségen,nagyon súlyos váddal.(ezt tőle tudom)Azóta nem hagy békén.Iwiw-en írt anyukámnak,tesómnak,ahol nagyon csúnya dolgokat írt rólam.Kértem,hogy ne zaklassa a családom.Erre írt nekem is,ahol mindennek elmondott,a családomat is szidalmazta és azt írta,hogy Ő ezt megteheti,mert Ő a sértett én pedig a vádlott.Ilyen esetben mit tudok tenni?Feljelenteni a rendőrségen?Ott nem nevetnek ki?
2010. ápr. 13. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyítani is kell a vádat.
2010. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvannak a levelek még neten? Akkor semmi gond, ip cím alapján nyomozható. Egész nyugodtan jelentsd fel, nehogy már szórakozzon veled. Miért jelentett fel? Az be is kell bizonyítani. Gondolom nem fogja tudni,akkor még felel hamis vád miatt is .
2010. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak ijeszget és nem is jelentett fel?

Én bizony elmennek a rendőrségre és elmesélném a dolgot.

Az ilyen ember veszélyessé válhat.Arra nagyon vigyázz,hogy ne hogy halalma legyen feletted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akármennyire is megbántottad volna, nincs joga sakkban tartania.Ne dölj be neki!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a leveleket kinyomtatnám, hogy legyenek meg (biztos, ami biztos), eltenném őket, és feljelenteném a "kedves" ismerőst! Igazuk van az előttem szólóknak, ne hagyd, hogy szórakozzanak veled! :)
2010. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem akkor várd meg a rendőrséget, leginkább...
2010. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyomtasd ki a leveleket úgy, hogy látszódjon a feladó és mindenképpen mentsd el őket biztos ami biztos. A hívásait, üzeneteit mindenképpen vedd fel ha teheted. Az illető nagyon nincs tisztában a saját jogaival. Ez ugyanis zaklatásnak minősül. Ami nagyon fontos, hogy NE REAGÁLJ semmi sértésre, levélre, üzenetre.

Engem a volt főnököm akart befenyíteni miután évekig nem fizetett rendesen és azt találtam neki mondani az utolsó neki szánt levelemben, hogy 2 hónapja van és még nagyvonalú vagyok. Kaparja össze a pénzem aztán felejtsük el egymást. Na hááát amit én erre kaptam tőle. Fenyegetett, vádolt, aztán belátta ha nem akarja hogy elintézzem egy életre, jobb ha fizet. kinyomtattam az összes levelét és a sajátomat is...gondolom beszélhetett ő is egy ügyvéddel aki aztán elmondta neki, hogy a harmadik levelében mikoris azt taglalta, hogy az olyanok mint én nem érdemelnek mást, mint mérget kicsit messzire ment és ha távolságtartót kérek még melózni sem tud majd menni, mert előfordulhat, hogy túl közel kerül hozzám ami karperecet jelent...

2010. ápr. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet fel se jelentett, csak szívat. Számomra ez a legvalószínűbb.

Szépen összegyűjtöd a bizonyítékokat: levelek kinyomtatva, iwiw-esek is. Beslattyogsz a rendőrségre (te nem tudsz az ő feljelentéséről, hiszen nem kaptál a rendőrségről semmit) és szépen feljelented zaklatásért. Nem nevetnek ki, legyél nagyon felháborodva, hogy a családodat zaklatják. Kérd, hogy indítsanak nyomozást az ügyben. Ennyi.

Ha van is másik ügy (tényleg feljelentett téged), a kettőnek semmi köze egymáshoz, ott majd neki kell bizonyítania a vádjait.

Te a vádjaidat tudod bizonyítani, a két ügynek meg semmi köze egymáshoz.

Ne hagyd magad.

2010. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!