Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel vajon tényleg csak jót...

Ezzel vajon tényleg csak jót akart? És tényleg nem érdekli a csaj? Véleményetek erről?

Figyelt kérdés

a barátommal ma veszekedtünk, vagyis összekaptunk...

és kérdeztem tőle, hogy mit csinálna ha valamelyik exe odajönne hozzánk pl. egy bevásárló központban.

(a kérdést azért tettem fel, mert betegesen féltékeny vagyok!!! tudni KELL, hogy egyik volt "barátnőjéval" sem tartja a kapcsolatot, mert 3 volt neki, egyikbe sem volt szerelmes, valamelyik megcsalta, valamelyiknek pótlék volt... megalázták a szexualitásban is... magyarul csak "arra" kellett az első kettőnek... de mindennek már 3 éve.) Az utolsó barátnője és köztem eltelt több mint 1 év.

Szóval kérdeztem tőle, hogy mit tenne, erre lefeküdt mellém az ágyra és azt mondta: "Elmondom neked, hogy amikor hétvégén mentünk a ...-ba akkor szembe jött velünk az utolsó "exem" ... csak hirtelen odakaptam a fejem, és láttam hogy ő volt az. De látod, nem foglalkoztam vele, meg az se velem, le se sz*rom, és hála Istennek ez fordítva is így van, nem is tualjdonítottam neki nagy jelentőséget, most is azért mondom, hogy bizonyítsam, hogy ennyire sem érdekel, hogy hello-zak neki."

Nagyon rosszul esett... ugy éreztem csak azért mondja el, mert folyton a lányra gondol, ezt mondtam is neki, pedig utána sem nézett, nem vettem észre utána rajta változást, nekem meg fel sem tünt a csaj.

Mondja: "tudod mit?? Jobb lett volna ha odajön, mert akkor tudtam volna neked bizonyítani, hogy a te szemed láttára küldöm el a p*csába!!!!"

Szóval a lényeg, hogy Ő jó indulattal akarta ezt a tudtomra adni, hogy lássam hogy egy ilyen helyzetben sem köszönnek egymásra, és nemis érdekli a lány.

Nekem viszont úgy jött le, hogy azt éreztem, hogy a lányra gondol, és féltékeny rá, mert pasival volt.

Szóval kivágtam a hisztit...össze is vesztünk, azóta is győzköd, hogy Ő ezzel csak jót akart nekem, és bizonyítani akart.


2010. ápr. 13. 20:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Atyaéég.

Hát légyszívese ezt üzend meg a párodnak:Kitartááás!

Te tényleg beteges vagy,örüljél,hogy őszinte pasid van,aki csak rád figyel és szavaiból még talán szeret is.

Mégcsak nem is köszönt neki,nem nézett utána.

Sztem zárd karanténba,ott nem lát senkit.

2010. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%

Mégis, mit csinált volna a párod? Ásta volna el a barátnőit az erdőben, amikor szakítottak? Mert ha ezt nem teszi meg, akkor bármikor szembe jöhetnek vele az utcán.

Amúgy meg, gondolj arra, hogy egyszer Te is ex leszel :)

2010. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
20:51es vagyok. Hát pl egyszer álmodott egy idegen csajjal, de csak megjelent álmában és ennyi. Na azóta azt hallja hogy mekkora bunkó, biztos nem engem akar ilyenek :)
2010. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit fűznék ehhez a dologhoz, hogy nem te vagy a beteg, hanem a barátod, hogy elvisel.
2010. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Én is szegény Párodat sajnálom. Remélem, hamarosan elszáll a rózsaszín köd a feje fölül és észreveszi, hogy mit művelsz Vele. Akkor már jajveszékelni fogsz, hogy ne hagyjon el, de már régen késő lesz!


Mit gondolsz te? Majd örökké eltűri ezt a betegségedet? Sürgősen változz meg, mert vénasszony maradsz, mert senkinek nem fogsz kelleni!

2010. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális!Igazi klinikai eset vagy,aki,ha nem próbál megváltozni,és másképpen hozzáállni bizonyos dolgokhoz,hamarosan egyedül marad.Szedd össze magad,keress fel mielőbb egy jó pszichológust,mert ha meg sem próbálod,akkor megérdemled a későbbi sorsodat!
2010. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el azt a szegény papucsot, ha még mindig nem hiszel neki, legalább hadd nyerje vissza az emberi méltóságát.
2010. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Te gyönyörűen leírtad, értelmezted hogy semmit nem akart és stb akkor meg miért hisztizel mégis? Én ezt nem értem! Nekem tényleg valami bajod van! És ha nem vennéd észre, ugyanúgy megalázod, könxörgésre készteted a párod, mint az exei! Egy normális fiú, férfi ezt nem fogja sokáig tűrni. Elüldözöd magad mellől azokat akik szeretnek. De látom túlságosan nem zavar mert csak küldöd itt a vigyorgó fejeket... Szegény párod.
2010. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!