Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm hazudozik rólam a...

A sógornőm hazudozik rólam a tesómnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nos a bátyám lassan 1 éve jár a barátnőjével. én azt hittem hogy minden rendben köztük de kiderült hogy mégsem. előtte ismertem a lányt, kedvesnek tűnt de miután összejöttek teljesen hárpiává változott. folyton számonkéri és próbálja a családja ellen hangolni. ott telt be a pohár nálam hogy elolvastam egy üzenetet amiben éppen engem szid a tesómnak és olyanokat mondd neki amiket én nem is mondtam. a kis naiv persze elhiszi mert szereti... de ha megemlíteném a bátyámnak én lennék a hibás amiért beleártom magam a kapcsolatukba, de ezt már nem lehet tűrni, hogy amióta ők együtt vannak a tesóm teljesen más személyiség lett , és már a családjával se úgy viselkedk ahogy régen.

szerintetek mi lenne a helyes megoldás?


2010. ápr. 13. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a csajt szidnám le, nem is kicsit. Mi a francot képzel? Aztán mondja el nyugodtan, úgyis minden rossznak elhord, legalább mostmár lesz oka rá.
2010. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
A lánynak szóba hoznám pl. így. "Figyelj, te dolgod, hogy mit és hogyan adsz elő a tesómnak, de légyszi engem hagyj ki a dolgokból vagy csak azt mondd, ami valóban igaz." És ennyi, semmi több. A tesód jóhogy megváltozik, szíve joga.Szinte minden ember változik egy szerelem hatására.
2010. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem a bátyáddal beszélnék,hanem a barátnőjével.Nem biztos,hogy finomkodni kéne.Fordított helyzetben voltam,de én sem voltam finom és nőies,sőt.Arcába kell vágni a mondanivalódat.Akkor talán leszáll a magas lóról.
2010. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is ez jutott először az eszembe hogy a csajjal beszélnék és jól megmondanám neki a magemét , csak ha odaállítok hozzá hogy mégis mit képzel magáról hogy rólam hazudozik összevissza akkor érdekelni fogja hogy honnan tudom. tudom hogy nem volt tisztességes, de beleolvastam egy levélbe. ezt hogy mondom meg hogy ' hááát tudod te írtad a tesómnak'. érdekesen jönne ki, bár nekem lenne igazam mégis én lennék a gonosz aki más leveleit olvasgatja
2010. ápr. 13. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked a csajhoz semmi közöd, ezt ne feledd! Ne beszélj vele, mert csak annyit fog reagálni, ha van egy csöpp esze, hogy "semmi közöd hozzá" és teljesen igaza lesz.

A tesóddal beszélhetsz, amit ide is írtál, azt mondd el neki szépen, normálisan, nyugodt hangon: megváltozott a személyisége, nem úgy vislekedik, mint régen és egyben jelezd, hogy tudod, miket írt a csaja rólad és hazudik a csaj, mint a vízfolyás. Ennyi, ezen gondolkozzon el. És szépen otthagyod, nem kell reagálnia, csak gondolkozzon el azon, amit mondtál.

Ne feledd, neked a kapcsolatukhoz semmi közöd, csak a bátyáddal beszélhetsz arról, hogy VELETEK szemben megváltozott, úgy látod.

2010. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!