Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leállítani?

Hogyan tudnám leállítani?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton hazudik nekem,de nincs rá semmi oka,mintha heccből csinálná.pl.legutóbb azt mondta,hogy annak a fiúnak,aki nekem tetszik,már van brátnője és ő látta őket eggyütt.Persze semmi ebből nem volt igaz.,vagy hogy új barátja van,de csak kitalálja.Tehetetlen vagyok,már megkérdeztem,hogy miért hazudik,megvonja a vállát és annyi...wáááá
2010. ápr. 13. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
És ezt nevezed barátnőnek? Egy gyerekes idióta. Nem is foglalkoznék vele, minek???
2010. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán igazad is van.De régen olyan jól megvoltunk,segítettünk egymásnak stb.,nem tudom hogy mitörtént...
2010. ápr. 13. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet ki akar sajátítani magának, nem akarja hogy más is a közeledben legyen...
2010. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
szúrd meg a fosóját
2010. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Változnak az emberek...

Nem lehet, hogy féltékeny rád valamiért? Vagy esetleg ugyanaz a fiú tetszik neki?

Viszont nem őszinte veled, így szerintem nincs értelme a barátságnak. Nem is lehet annak nevezni. Ne haragudj, hogy ezt írom, de így gondolom.

2010. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egyrészt agyilag még nem érett,másrészt pedig valószínűleg személyiségzavaros.Valami belül,lelkileg nem stimmel Nála.Döntsd el,kitartasz-e így is mellette.Lehet,hogy csak fel akarja hívni magára a figyelmet,óriási szüksége van arra,hogy valaki figyeljen rá,arra,amit mond,és vagy szeretetéhes,vagy pusztán alapvetően ilyen a személyisége.Ami számtalan külső ok miatt is lehetséges.Én azt vettem észre,hogy a rendezetlen hátterű,züllött,vagy csonka családok gyerekei a leghajlamosabbak az ilyesmire.Jó volna tudni,ő milyen családi háttérrel rendelkezik.
2010. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,csak akkor,ha más dolgokban is,és rendszeresen hazudozik.Ha csak szerelmi ügyben,akkor lehet sima féltékenység is.Előző vagyok.
2010. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Nem hinném hogy valamiért is féltékeny rám(de meglehet,lenne miért :).
2010. ápr. 13. 16:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenben hazudik!másik példa:azt mondta hogy találkozott (egy másik)barátnőmmel és beszélgettek.Mikor megkérdeztem a (másik)barátőmet,azt mondta hogy nem igaz,és miért tagadta volna le.?De akkor minek találgat ki ilyeneket?
2010. ápr. 13. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert valami belül nagyon nincs rendben Vele.Szinte biztos,hogy pszichés eredetű gondja van.Még mindig azt gondolom,hogy valószínűleg zűrös családból való,vagy nagyon sok rossz történt vele a múltban.Vagy egyszerűen csak így akar középpontba kerülni,figyelmet kicsikarni magának.Még az a gyanú merül fel,hogy erősen önbizalomhiányos,elnyomott,vagy különc.
2010. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!