Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira ellenszenves velem =...

Annyira ellenszenves velem = ( mit tehetnék?

Figyelt kérdés

a báttyám állandóan veszekszik velem. ma nem mentem suliba mert nagyon rosszul wok.

erre elkezd velem veszekedni h miért nem mentem meg ienek.

utána mondom neki h semmiköze nincs hozzá. elkezdi h de van. utána reggel neki állt bnőmnek h biztos megbeszéltük h ma nem meek meg ienek.

és mondtam neki h álljon le merthogy nem akarok miatta összeveszni mindenkivel elkezdi de összefogsz.

nem tduom mit tehetnék h végre békénhagyjon :(

bocsi h zavaros és ha elbénáztam az írást is =/

15/L


2010. ápr. 13. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves a bátyád?

nekem anno a nálam 4 évvel fiatalabb húgommal voltak gondjaim. mindenért beszólt, bunkó volt, sokszor meg is ríkatott. rájöttem, hogy ez sosem fog változni, ha nem teszek valamit. próbáltam vele kedves lenni akkor is, amikor ő nem, sokat beszélgettem vele, a bizalmamba fogadtam, elmondtam neki sokmindent... azóta semmi probléma nincs köztünk. lehet, hogy a bátyád azt gondolja, nem bízol benne, és nem vagy őszinte. sok-sok beszélgetéssel minden rendbe fog jönni.

23/L

2010. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én és az öcsém annak idején többször majdnem megöltük egymást szó szerint ... de akkor még 10 éves forma voltam.

A bátyád már nem egy kisgyerek ... nincs valami lelki problémája? - magányos, nincsenek barátai, lúzer, kisebbrendűségi komplexus stb

Sokan ilyen problémák miatt keserítik meg a hozzájuk közelállók életét.

2010. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

„Meek” ... kecske vagy, vagy mi?

Addig csak járj szépen iskolába, amíg ilyen helyesírással le mersz írni valamit ...

2010. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy ő így fejezi ki a szeretetét.

velem a nővérem volt ilyen...ha hozzászóltam, már rögtön leordította a fejem. nekem is jött, ha úgy hozta az alkalom.

most, hogy már én is felnőttem, ő meg gyereket szült, és lenyugodott, már nagyon jó a kapcsolatunk, és rájöttem valamire. én egész életemben meg voltam róla győződve, hogy gyűlöl engem. de mostanra rájöttem hogy épp azért bánt velem ilyen keményen, mert szeret..

ha a bátyád cs*szeget pl a suli miatt, vagy akármi miatt, az azért van, mert érdekli hogy mi van veled.

elég idegesítő, de jobb mintha rád se bagózna.

amíg piszkál, addig legalább tudod hogy szeret :)

aztán majd ha pár év múlva egyszer észreveszi hogy felnőttél, akkor le fog szállni rólad, és nagyon jó lesz a kapcsolatotok, mégha most hihetetlennek is tűnik :)

21/L

2010. ápr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak =)
2010. ápr. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!