Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért álmodom ezt?

Szerintetek miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Már negyedszer álmodtam azt, hogy apa meg fog halni. Amikor utoljára ezt álmodtam másnak ráesett egy fa az ujjára. Fog történni vele valami? Miért álmodom ezt szerintetek?

13/L


2010. ápr. 13. 14:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*másnap
2010. ápr. 13. 14:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Huuu.. Én is szoktam rosszat álmodni, de szerintem nem jelent semmit...Lehet, tudat alatt annyira félsz, hogy elveszíted,hogy ezt álmodom. Én is sokszor álmodom, hogy üldöznek, meg akarnak verni, ölni...
2010. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jav:álmodod
2010. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog történni vele semmi.

Ha az álmoskönyveknek hiszel, akkor a halál mindig jót jelent.

Amúgy meg annyi, hogy nagyon félted az apukádat és ragaszkodsz hozzá. Pont azt szeretnéd, hogy ez ne történjen meg vele. Próbálj pozitív gondolatokkal elaludni és megszűnnek az álmok.

2010. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért álmodtad, mert nagyon szereted apukádat, és nem szeretnéd, hogy valami baja essen. Nem lehet, hogy túlságosan aggódsz érte? Van ilyen- már szinte rettegsz, hogy valami történik vele. Egyrészt ez "jó" dolog, mert a kötődés egyik legszebb példája, viszont az, hogy immár négyszer álmodtad, arra utal, hogy még éjjel is ezen jár az agyad. Lélegezz fel, mert csak az segít, ha elengeded magad, nem görcsölsz a dolgon! Apukád felnőtt ember, képes magára vigyázni! :) A baleset pedig veled is megtörténhetett volna, vagy valaki mással, nincsen a két dolog összefüggésben egymással! Szia, és ha bármi egyéb probléma üti fel a fejét, írj! Puszillak!
2010. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg valamilyen szorongás lett rajtad úrrá, valamiért aggódsz apukádért. ha ez nem tudatos, akkor próbáld meg végiggondolni most, hogy beállt-e valamilyen változás az ő életében, vagy a kettőtök kapcsolatában.
2010. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megnyugodtam.
2010. ápr. 13. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom van egy olyan népi hiedelem, hogy akinek a halálát álmodják az sokáig fog élni.
2010. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt már én is hallottam, de szerintem ez érdekes.
2010. ápr. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!