Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem tudtátok...

Tényleg ennyire nem tudtátok megismerni párotokat mielőtt hozzámentetek volna?

Figyelt kérdés

Sok anyuka, fiatal lány, idősebbek arról irnak szomorúan, amikor "bármiről" feltesznek egy kérdést ebbe a topikba, hogy már itt a baba (vagy még nincs,de összeházasodtak) és a férjüket nem igy ismerték meg, és h mennyire megváltozott...És hogy minden más..Tényleg azelőtt ennyire nem lehetett őket ki ismerni? Vagy inkább naivitásról lehet beszélni, a nők részéről?

Irjátok oda kérlek azt is h azelőtt esetleg együtt éltetek-e és mennyi időt.

Köszönöm


2010. ápr. 13. 07:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

A mi kapcsolatunkban a fokozatosság elve érvényesült:

-1 év után feküdtünk le egymással

-Újabb egy év után kezdtem nála alukálni, de nem minden este. Elejében csak hétvégenként.

-5 éve tartott a kapcsolatunk, amikor teljesen hozzá költöztem.

-Rá 2 évre házasodtunk össze.

-Azóta elmúlt 4 év és nagyon boldogok vagyunk.

2010. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Összejöttünk, fél év múlva esküvő, 3 és fél éve vagyunk házasok, és pont olyan minden, mint előtte, semmi meglepetés.
2010. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sokan megjátszák magukat a kapcsolat elején, hogy 2in1 házicseléd-szexuális segédeszköz kombót szerezzenek maguknak. Aztán ha megvan a gyerek, már minek legyenek jófejek, a gyesen lévő kisgyerekes anyuka úgysem fog merni lépni, vele már nyugodtan lehet szemétkedni.


Amúgy nekem nincs gyerekem, és normális a párkapcsolatom, csak azt írtam le, amit másoknál látok.

2010. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Júniusban ismerkedtünk meg, szeptemberben történt meg köztünk először, decemberben volt az esküvőnk. 36 éve. És sok dolgot csak azután tudtunk meg egymásról, miután összeköltöztünk. Mert akkor kerültünk olyan szituációba. Pl. hogy milyen ügyesen pelenkáz, hogy meg tud főzni, ha engem a munkám napokra más városba szólít, hogy kivasalja az ingét, ha éppen fasírtban vagyunk. De ő is megtudta rólam, hogy tetőcserénél éjfélkor hordom ki a vödörrel a vizet, mikor zuhog az eső, ő meg 220 km-re van. Szóval derülnek ki ennyi idő után is új dolgok a párunkról. De az alapvető dolgokat, hogy megbízható, megfontolt-azt kezdetektől tudtuk egymásról.
2010. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Örülök mindnekinek!! Ezek mind csak jó dolgk amiket irtatok! Én is 8 éve élek párkapcsolatban, de már teljesen ki ismertük egymást..Meglepetés mostmár nem érhet, mivel sok szituációban kellett már együtt szerepelnünk!

Csak annyira sajnálom, azokat akiknek ez nem sikerül, és nehéz nekük lépni esetleg házasság után..

2010. ápr. 13. 07:38
 6/27 anonim válasza:
95%
Az emberek változnak, ez sok mindentől függ. Teljesen sosem lehet kiismerni senkit, részben a változás miatt, részben mert mindenkinek vannak kisebb nagyobb titkai.
2010. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Én mikor először megláttam a párom, már ismertem. Társkeresőn ismerkedtünk meg, 1 évig beszélgettünk telefonon úgy, hogy nem is láttuk egymást. Aztán megint 1 év volt, míg lefeküdtem vele, és most született csak babánk 6 év együtt járás után! Nagyon nem akartam elszúrni az életem egy rossz pasival, jobbnak láttam ennyit várni. Anyukámnak sajnos nem volt ennyi esze, ő elszúrta az életét a rossz választásaival. Kezdve apámmal, aztán az öcsém apjával is. Neki csak az volt fontos, hogy jól nézzen ki a társa. Meg is járta velük. Okos ember más kárán tanul, nagyon boldog párkapcsolatban élek!
2010. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Mi megismerkedtünk, 1 évig a legjobb haverok voltunk, utána összejöttünk, kb. 1 hónapra rá nálunk is aludt, 3 év múlva eljegyzés volt, akkor összeköltöztünk, a 4. évben (kb. 9 hónapig jártam jegyben) összeházasodtunk, 4 éve vagyunk házasok, szeretjük egymást. 8 éve vagyunk együtt, 9 éve már ismerem. Már kiismertük egymást teljesen, de mindig változik mindenki valamilyen módon. Én azt vallom, hogy teljesen kiismerni valakit néha még egy élet is kevés hozzá.
2010. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jah én is attól féltem, hogy ne szúrjam el az életem, mint a szüleim.
2010. ápr. 13. 07:53
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy az ezen az oldalon megjelenő kommenteket olvasom,abból az derül ki számomra,hogy sokan nem is akarják megismerni egymást.Elég,ha a szex jól működik,más nem fontos.Nincs megértés,a másik hibáinak elfogadása,nem beszélnek a problémáikról,nincs tolerancia,csak önzés.Ez óhatatlanul szakításhoz vezet.Minden kapcsolatban tenni kell azért mindkettőjüknek,hogy jó legyen.Felelőtlenül vállalnak gyereket,mert ettől remélik a kapcsolat megjavítását.A mai nőkben egy torz kép él saját magukról.Elvárják a hálát,amiért hajlandók gyereket szülni.Amikor meg van a baba,akkor csak ő lesz a fontos számukra,a férj és az ő gondjai már nem érdekli az anyákat.A gyereket majomszeretettel nevelik. Ha megnyikkan,akkor már kézbe veszik,mert nem hagyhatják egy percig sem sírni.Az eredmény egy örökké síró,hisztiző kölök,akitől még a WC-re sem mehet el az anyuka.Az apa pedig egyedül marad.A felesége nem törődik vele,ha hazamegy,ő csak egy felesleges harmadik.Éjjel nem tud pihenni,mert a gyerek ordít stb.Csoda,hogy előbb-utóbb besokallnak? A nők szemléletén kellene változtatni sok esetben.Felelősen házasodni,felelősen vállalni gyereket,és okosan gondozni-nevelni őket.Akkor nem lenne ennyi válás.

30 éve vagyunk együtt.Nekünk is voltak gondjaink,de mindig megoldottuk azokat.Nekünk társa, a gyerekeinknek pedig mindkét szülőjére szüksége van,még a mai napig is.

2010. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!