Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tartozom....

Nem tudom hova tartozom. Segítenél?

Figyelt kérdés
Öten voltunk barátnők. De én társasági ember vagyok és nem tudtam a régi barátaimat elfelejteni. Sokat voltam velük akiket utálltak a barátnőim. Viszont két lányt külösen. Volt egy úgynevezett "főnök".Akinek mindenki benyalt. Köztük én is. Ő irányított mindent és körülötte forog a világ. Viszont a másik csapat a régi barátaim meg ojank akik egy kicsit nekem tűl bulizósak meg cigiznek. Már én is rá szoktam. Viszont kevesebben piszkálnak a suliban. Mit csináljak??Menjek vissza nyalizni vagy legyek ojan amijennek elfogadnak az új régi barátaim???
2010. ápr. 12. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Cseléd vagy...
2010. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A régi barátaidhoz menj vissza,majd nyelvtan korrepetálásra.
2010. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Rakd le a cigit, és alapíts Saját Bandát!!
2010. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyél ojan amijen. Inkább olyan, amilyen. Igen, a nyelvtan korrep marhára rád férne, egyetértek az előttem szólóval.

Meg az is, hogy rendet tegyél az életedben, és ne az legyen a mérce, hogy hova és kikhez tartozol, hanem az, hogy milyen ember vagy valójában.

2010. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Sokkal többet kéne foglalkoznod saját magaddal!!!


Nézz már tükörbe, totál hülyét csinálsz magadból!!


Neked nem való társaság amíg saját egyéniséged sincs, mert csak meg fognak szivatni, vagy te saját magadat..


Mint ahogy ez már látszik is..


Szívod azt a szar bagót ezzel szivatod magad,


közbe nem is vagy boldog,


azt se tudod mit csinálj....



aztán ide irogatsz!!



Bevállalod???



Küggyé be egy drogost vagy egy alkoholistát!!

2010. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell bárkinek is pedáloznod?

Miért kell másnak mutatnod magad, mint amilyen vagy? Bulizósnak, cigizősnek, nyalizósnak, bandaembernek? Miért nem lehetsz csak egyszerűen te, magad?

Hol érzed jól magad, és hol fogadnak el feltételek nélkül? Miért tűröd el, hogy szekáljanak a suliban, és miért nem vágsz vissza, ahelyett, hogy mások segítségére vársz? Melyik társaságot tudod gazdagítani a jelenléteddel? Hol érzed úgy, hogy hiányolnának, ha nem lennél?

Te egy értékes személyiség vagy. Ne várd, hogy ha futsz mások után, és nem lépsz ki a mások árnyékából, akkor ez kiderül. Csak akkor fogják észrevenni, ha nem majmolsz és színészkedsz az elfogadásukért, hanem megkeresed azokat a dolgokat, amik neked fontosak, azokhoz ragaszkodsz, aszerint élsz, és úgy keresel magadnak barátokat, hogy fontos, hogy hasonlóan gondolkodjanak, vagy legalábbis ne akarjanak megváltoztatni.

Ne keress üres haverságokat!

Azt hiszed, bármelyik haverod kiállna melletted, ha bajba kerülnél? Olyat keress, akinek te vagy a fontos, és ne olyat, akinek az, hogy cigizel vagy nyalizol-e. És olyat is, akiért te is elmennél akármeddig, hogy segíthess rajta. Amíg nem ezt teszed, addig csak megfelelni akarsz, üres haverságaid lesznek.

Ne mutasd magad másnak, mint amilyen vagy. Az nem vezet jóra. Szeressenek magadért. Ha nem, nem barátaid ők.

2010. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kell okvetlenül egy másik ember talpnyalójának lenned? Miért kell okvetlenül egy klikkbe tartozni?
2010. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is arra kéne ráébredned,Te ki vagy valójában,milyen vagy,mi érdekel,milyen elvek szerint akarsz élni.Aztán utána,ha erre rájöttél,elkezdheted magad köré gyűjteni azokat az embereket,akik olyanok,mint Te.Addig meg javasolnám,hogy maradj egyedül kicsit,és mélyedj el magadban,mert így örökké mások csicskása leszel.
2010. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy van, helyezkedjél csak tizenévesen, legyél felületes, hogy aztán rádöbbenhess, senkid sincs.


Egy barátot keress inkább magadnak, egy igazit.

Legyél valaki, ne pedig látszódj valakinek.

...és még puffogtathatnám....

2010. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!