Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Web-szerelemből komoly kapcsol...

Web-szerelemből komoly kapcsolat is lehet? Én szeretném, de ő hezitál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, és elég félénk, és persze nem az a bulizós fajta, ezért nehézkes az ismerkedés. Az idén februárban annyira elkeseredett voltam a nagy Valentin napi láz közepén, hogy regisztráltam egy társkereső oldalra. Első perctől kaptam leveleket, de csak néhány férfival váltottam több üzenetet is. Egy hét kellett hozzá, hogy írjon nekem az a fiú, aki miatt most dilemmázok. Azóta beszélgetünk minden nap, van hogy egy nap többször is, és minden alkalommal legalább 3 órán át beszéltünk. Találkoztunk 4-szer is, személyesen, de valahogy nem úgy megy mint írásban. Mindketten kevésbé vagyunk szókimondók ha találkozunk.


Kicsit furcsáltam a viselkedését, de először arra gondoltam, hogy csak nagyon félszeg, de kezdtem gyanítani, hogy nem akar tőlem semmit, csak nem szeretne megbántani, ezért nem mondja meg. Ma megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán haladunk-e valamerre. Mire ő közölte, hogy fogalma sincs, és hogy neki még több időre van szüksége. Mit csináljak?


2010. ápr. 11. 23:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarja, csak nem meri neked megmondani. Nekem is volt egyszer ilyen, hogy en mar ereztem valamit, de a fiu nem. Annyi lett belole, hogy nem szolt semmit, egyik naprol a masikra letiltott, soha tobbe nem beszelt velem, mert erezte, hogy komoly kapcsolatot szeretnek, o pedig nem. De ezt nem mondta ki, mert ahhoz tul gyava volt. En azt gondolom, hogy 4 talalkozo utan mar el tudta volna donteni es ez az ido kell meg nem tudom azt jelenti, hogy nem. Mondd meg neki, hogy neked konkret valasz kell, mert szeretnel egy komoly kapcsolatot, es ha o nem, akkor mondja meg neked, hogy ne huzzatok egymas idejet.


3-dik valaszolo voltam

2010. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Es szerintem attol, hogy te erzel valamit, o nem fog. Az igazi az lesz, aki ugyanugy erez majd, ahogy te. Ha o nem igy erez irantad, nem o az igazi neked ugysem. Gyava bevallani, ez az igazsag.
2010. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!