Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Web-szerelemből komoly kapcsol...

Web-szerelemből komoly kapcsolat is lehet? Én szeretném, de ő hezitál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, és elég félénk, és persze nem az a bulizós fajta, ezért nehézkes az ismerkedés. Az idén februárban annyira elkeseredett voltam a nagy Valentin napi láz közepén, hogy regisztráltam egy társkereső oldalra. Első perctől kaptam leveleket, de csak néhány férfival váltottam több üzenetet is. Egy hét kellett hozzá, hogy írjon nekem az a fiú, aki miatt most dilemmázok. Azóta beszélgetünk minden nap, van hogy egy nap többször is, és minden alkalommal legalább 3 órán át beszéltünk. Találkoztunk 4-szer is, személyesen, de valahogy nem úgy megy mint írásban. Mindketten kevésbé vagyunk szókimondók ha találkozunk.


Kicsit furcsáltam a viselkedését, de először arra gondoltam, hogy csak nagyon félszeg, de kezdtem gyanítani, hogy nem akar tőlem semmit, csak nem szeretne megbántani, ezért nem mondja meg. Ma megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán haladunk-e valamerre. Mire ő közölte, hogy fogalma sincs, és hogy neki még több időre van szüksége. Mit csináljak?


2010. ápr. 11. 23:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azok táborát akik itt találtak párt.

Mi már az első találkozás pillanatában tudtuk, melyik irányba fog menni a kapcsolat.:))Most várom a második gyermekünket, azóta a férjem:))))))))))))

De szerintem, te keresgélj tovább, ha ennyire bizonytalan, lehet,hogy ő több lánnyal és talizik, és nem tud választani.

2010. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, de alig két hónap után nem várhatod el, hogy elkötelezze magát. Beszélgessetek tovább, ne helyezd nyomás alá, és legyél türelemmel. Egy komoly kapcsolathoz - nem beleszeretni valakibe, hanem igazán megismerni és megszeretni - nem elég egy-két hónap. Az, hogy a fiú erre idöt akar szánni, inkább azt mutatja, hogy komolyabb gondolkodású és meg csak egy kis szerelmeskedés a célja.


Nem értem a legtöbb hozzászólót, itt minden második nö már két hét után ágyba ugrik az ismeretségeivel? És még utána csodálkoznak, hogy megint dobják öket.....

2010. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a pasi dolga " meghoditani a not", es o nem nyomul, akkor szerintem veszett ugy.

Nekem is volt hasonlo minosegu kapcsolatom, himelt-hamolt, mig egyszer kinyogte, hogy ugy szeret mintha a huga lennek. Nem tudtam, kopjek vagy nyeljek.

A neten ismerkedtem meg a ferjemmel, es ha nem is ugrottunk rogton az agyba, ahogy az elozo irta, nem gyozott otletelni hogy hova menjunk el egyutt, alig varta hogy hetvegenkent talalkozzunk ( bar mas varosban lakott). Neha hetkoznap is ott termett, munka utan vart, egyutt voltunk 2 orat es fordult is vissza. Mikor ramnezett rajongas volt a szemeben, etc.

Fiatal vagy, raersz meg...ez nem tunik az igazinak...

Mellekesen megjegyzem a pasi reszerol nem korrekt " hulyiteni" teged. Szerintem is az lehet hogy tobb vasat tart a tuzben es hezital.

2010. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megírom mi van. Nem jössz be neki, de gyenge a kiállása ,nem meri bevallani. Ha egy pasinak tetszik egy csaj, azt hamar kimutatja. Ha már most lapos pocsolya az egész, mi lesz később? Annak a kis szikrának, lángnak ott kell lennie. Ha már most nem tudja eldönteni a dolgokat....? Kinek kell egy tedd ide-tedd oda pasi?? Nyugi, voltam én is ilyen helyzetben az esetek nagy részében mi lányok képzelünk bele többet a dolgokba, sajnos :( Mondd meg, hogy "viszlát" , te pedig keress tovább!
2010. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, hogy ezt kell írjam, de hagyd. nem hiszem, hogy ebből kialakulhatna komolyabb dolog. Én elhiszem, hogy rossz, de még mindig jobb az elején, vagyis amikor el sem kezdődött, mint már totál szerelmesen. Ha rákérdezésedre azt mondta, hogy idő kell neki, akkor hagyj időt neki. Szerintem egyébként ez egyenlő azzal, hogy ő nem szeretne komolyabbat, csak nem akar megbántani, de hátha egy idő után mégis jelentkezik. Nyomulni ne nyomulj, ha ezt a választ kaptad. Ha tényleg akarna valami komolyat, akkor nem engedne el. Én neten ismertem meg a férjemet.
2010. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nagyon elővigyázatosnak kell lenni. Várj még egy kis időt,hátha észbe kap. :) 21/L
2010. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ, hogy lehet-e válogatós és hogy néz ki. (Nem is gondolnád, hogy a béna pasikra sokkal jobban tapadnak a nők, mert meg akarják menteni, meg azt hiszik, nincs konkurencia.)


Amit érzel, az egyelőre vágy, nem szerelem. Szerelem majd akkor lesz, ha már kívül-belül ismered, egymás társaságában is tudtok fesztelenül beszélgetni stb.

Úgyhogy nyugodtan keress tovább, ne lovald bele magad abba, hogy ő a nagy ő.


Nem lehet megmondani, miért hezitál, sajnos az is előfordulhat, h barátnője van, amellet hülyít. Nem egy ilyen esettel találkoztam neten.

2010. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy ő a a nagy Ő. Nyílván nem, én sem szeretnék 21 évesen megházasodni vagy ilyesmi. Csak nem tudok rajta kiigazodni. Mindig keressük egymást MSN-en (Ő is engem, sőt ha sokáig nem vagyok fent, de tudja, hogy most otthon kell lennem, akkor ír egy SMS-t, hogy jelentkezzek be.) Több órán át beszélgetünk minden nap, és amikor egyszer későn értem haza, akkor már hiányolt hogy hol voltam. Hajnali 1-2 is képesek vagyunk beszélgetni.


És annak a hozzászólónak üzenem, aki azt nem érti, hogy miért kell 1-2 hét után valaki ágyába ugrani,

hogy eszemben sincs az ágyába ugrani, és ezt neki meg is mondtam, és el is fogadta. Sőt azt mondta, hogy valójában örül neki, hogy én így gondolkodom, mert neki amúgy sem kellene egy olyan lány.

2010. ápr. 12. 11:11
 19/22 A kérdező kommentje:

Jah, és azt még le akartam írni, hogy egészen biztos, hogy nincs barátnője. Még soha nem volt azelőtt kapcsolata senkivel.


Másik "gond" még az édesanyja, akit már volt szerencsém megismerni, és nagyon megtetszettem neki, úgyhogy meghívott ebédre hozzájuk, amit el is fogadtam, mert nem akartam megbántani (de ez már még nekem is gyors volt)

2010. ápr. 12. 11:15
 20/22 anonim ***** válasza:

Lehet web-es szerelembol komoly kapcsolat. En is neten ismertem meg a jelenlegi ferjem. Persze elotte marmint a ferjem elott voltak koppanasok. Igen mi nok kepesek vagyunk sokat bekepzelni olyan dolgokat is amik nincsenek is jelen. sajnos azonban sok a szelhamos is a netes kereson, vannak akik nem szinglik es csak kalandot keresik, es vannak akik ugyan szinglik de eszuk agaban sincs komoly kapcsit epiteni mert ok igy szinglin erzik jol magukat es csak kalandot akarnak. lenyeg nem kell bedolni minden szep szonak. legy turelmes, ne nyomulj, legy laza, ne feszengj es probald ugy csinalni mintha neked mindegy a kapcsolat kialakulasa. Ha nyomulsz elijesztheti a pasit vagy ugy tartja h konnyu preda vagy es akkor nincs meg a kihivas. ha laza vagy es csak elvagy vele es turelmesen varsz nem feszengesz lehet h raebred megicsak te kellesz, es akkor elindulhat a ferfi vadasz osztone h o cserkesz be teged es nem forditva.

Mondjuk nekem furi h MSN-en jol elbeszeltek de a szemelyes talalkozo nem ugy megy.. lehet h o szeret computer elott uldogelni es az is lehet h meg jo par lanyt szedit igy, o meg nem akar semmi komolyat tul fiatal de ez a szeditesi muvelet kell az egojanak. es mivel benned tarsra talal ebben ezert keres allandoan msn-en. azert irom mert ferjem elott volt ilyen pasi az eletemben h sms-ek hada jott, majd haza sem erek es msn-en mar var az uzi h hol vagyok mar etc, de szemelyes talalka csak 2szer volt es utana mindig igyekezett lemondani oket... vagy vmkiert nem jo... aztan rajottem h o egy ilyen figura elvezi szediteni a lanyokat igy es ha meg kap sex-et a tetejeben akkor az kiraly neki. na en ennek gyorsan veget vetettem. viszont ferjemmel teljesen mas volt. leveleztunk es foleg email mint msn, elso talalka jol sikerult nem volt semmi kozelseg csak beszelgetes de jol ereztuk magunkat, maosik talalka mozi de meg semmi kozelseg, aztan mar keresett telefonon, es a talalkak a hetvegekbol hetkozben is lettek es egyre surubbek lettek. tehat eg es fold volt a ketto kozotti kulonbseg. sajnos a szelhamosok rossz hirnevet adnak a netes traskeresesnek es van benne kockazat, a lenyeg ahogy irtam ne kotelezd el a lelked senkinek, ha lazan veszed akkor nem fog csalodas erni, csak kellemes meglepetes.

2010. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!