Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Web-szerelemből komoly kapcsol...

Web-szerelemből komoly kapcsolat is lehet? Én szeretném, de ő hezitál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, és elég félénk, és persze nem az a bulizós fajta, ezért nehézkes az ismerkedés. Az idén februárban annyira elkeseredett voltam a nagy Valentin napi láz közepén, hogy regisztráltam egy társkereső oldalra. Első perctől kaptam leveleket, de csak néhány férfival váltottam több üzenetet is. Egy hét kellett hozzá, hogy írjon nekem az a fiú, aki miatt most dilemmázok. Azóta beszélgetünk minden nap, van hogy egy nap többször is, és minden alkalommal legalább 3 órán át beszéltünk. Találkoztunk 4-szer is, személyesen, de valahogy nem úgy megy mint írásban. Mindketten kevésbé vagyunk szókimondók ha találkozunk.


Kicsit furcsáltam a viselkedését, de először arra gondoltam, hogy csak nagyon félszeg, de kezdtem gyanítani, hogy nem akar tőlem semmit, csak nem szeretne megbántani, ezért nem mondja meg. Ma megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán haladunk-e valamerre. Mire ő közölte, hogy fogalma sincs, és hogy neki még több időre van szüksége. Mit csináljak?


2010. ápr. 11. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keresgélj tovább:(
2010. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én igy jöttem össze a párommal. Én is félénk vagyok és egyáltalán nem bulizós fajta. Ha gondolod szivesen beszélgetek veled a témáról és elmondom a tapasztalataimat irj privát üzenetet.
2010. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg hasonlo voltam, mint te. 20 evesen ismertem meg a ferjemet tarskereson. Nagyon boldogok vagyunk mar sok eve. Az az igazsag, hogy ez jol es rosszul is elsulhet. Tisztaban kell vele lenni, hogy a masik mit gondol es erez...ha nem mondja, ra kell kerdezni. En 1 evig kerestem tarskereson, mikor megtalaltuk egymast a ferjemmel. Nagyon sokan csak szorakoznak, nem mondjak ki, hogy mit gondolnak (marmint, hogy semmit sem akarnak), addig hasznalnak, amig jo vagy, mert csak egy kis ablak vagy a kepernyojukon, akitol barmikor konnyen meg lehet valni. Ne legy naiv, ne dolj be senkinek sem. Ne hagyd magad kihasznalni. Viszont lehet belole komoly kapcsolat, de ennek az a feltetele, hogy mindketten akarjatok. Kerdezz ra, hogy mit gondol rolad, mit szeretne, mert az irasodbol nem latszik, hogy annyira egyertelmu nemet mondana. 4-szer talalkozott veled eloben, szoval lehet, hogy csak felenk. Ha mar hezital, az baj. Ra kell kerdezni!!
2010. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Keresgélnék én tovább, csak az a baj, hogy én attól már többet érzek, mintsem csak úgy keresgéljek tovább.


A srác egyébként azt állítja, hogy külsőre bejöttem neki, meg hogy szerinte én rosszabbul írtam le neki előtte az alakomat mint amilyen valójában.


Ráadásul ő sem lehet válogatós, nem éppen szépfiú. Olyan átlagos, mint én.

2010. ápr. 12. 00:05
 5/22 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem én már mindenre, éppen most is erről beszélünk MSN-en, de semmire nem tud korrekt választ adni, mindenre csak "nem tudom", "még idő kell", meg "lehetséges".
2010. ápr. 12. 00:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit, de ez a bizonytalanság nem jó hosszú ideig, én is igy neten ismertem meg a páromat, de ő rögtön az elején kerek-perec kijelentette hogy tetszem neki, és többet akar. Én voltam a hezitálós:) de nem sokáig 3 héttel az első találkozásunk után összejöttünk és kisebb viták ellenére nagyon boldogok vagyunk egymással. Mindketten fülig szerelmesek vagyunk. Hasonló boldogságot kivánok neked is, de ismétlem túl sok idő nem kell ehhez.
2010. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, a bíztatást rám fér most. Úgy érzem a kelleténél jobban beleestem, és most nagyon rosszul érzem magam. Kicsit pánikbeteg is vagyok, és ez még fokozza a rossz érzésemet (van hogy ilyen helyzetben úgy érzem, hogy nem jut elág levegő a tüdőmbe, bár hála Istennek, még nem volt nagy pánikrohamom soha, remélem most sem lesz)
2010. ápr. 12. 00:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem dűlt össze a világ, rengeteg pasi van még. Ez a hapsi valószinűleg sosem akart tőled semmit hogy lehet egy ilyen bizonytalan fickóba beleszeretni. Sokkal jobbat érdemelsz és fogsz is találni még csak 20 éves vagy. Nekem is volt jó pár csalódásom még megtaláltam a nenten azt a bizonyos "igazit" akivel szinte mindenben passzolunk és igazi testi-lelki társai vagyunk egymásnak. Fel a fejjel, ezt a fazont meg felejtsd el kár az időt pazarolni a bizonytalankodásaira ez mindenkinek idegesitő lenne egy idő után és valószinűleg az élet más területein is ilyen határozatlan. Nem igazi férfi sajnos!
2010. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyeneket ond h idő kell meg hasonók? hagyd a francba. hidd el sokkal jobbak vannak, csak neked is idő kell, hogy találj és erre lesz is lehetőséged. fognak nlad még pasik teperni én úgy érzem. :) de ez? ő nem teper sőt inkább ilyen szövegket ír?!

a másik amire gondoltam (lehet h hülyeség): az h csak szexet akar és látja rajtad h te többre vágysz ezért ilyen (vagy van bnője)..

a pánikbetegség meg már sajna népbetegség kb minden 3. embert érint, rendszeres sport jó rá.

szóval én azt javaslom keress jobbat mert 'erre' felesleges időt pazarolni

2010. ápr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy semmit nem akar,és mivel nem akar megbántani,nem mondja meg... 4találkozás után nem kell a fasziktól kérdezgetni,hogy hová tart a kapcsolat,mert attól megőrülnek,és ez miatt állnak odébb... Ne kérdezz semmit,figyeld meg a kapcsolat alakulását,tetteit,viselkedését,és ha 1idő után nem érzel viszonzást,akkor válts...
2010. ápr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!