Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Fedezzem?

Figyelt kérdés
Megígértem valamit apukámnak, hogy nem mondom el senkinek. És mindenki erről beszél a családban, apukám meg lapít, és én nemtudom mit csináljak. Őt is megértem, mert nem szándékos az amit tett, és tudom hogy őt hibáztatnák. De most bevallani, (2 nap után) elég ciki lenne neki, meg az is ha én mondanám hogy tudtam róla. Mit tegyek?
2010. ápr. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
oszd meg velünk is :d
2010. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha 30 nap múlva sem oldódik meg a probléma, akkor már kár lesz vele foglalkozni! :)
2010. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ha ez olyan komoly probléma,akkor egyszerűbb egy olyan felnőtthöz fordulnod,akiben teljesen megbízol és tudod,hogy bármint elmondhatsz neki.

Én pl budapesti vagyok és egy ifjúság iroda munkatársainak meséltem el az otthoni problémáimat és sokszor jó tanácsokat kaptam.

2010. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát jó elmondom.. Szóval apukám véletlenül ahogy állt ki a garázsból elütötte a macskánkat. És most mindenki keresi, és olyan rossz hoyg én tudom mi lett vele, de megkérte apukám ne mondjam el, mert akkor még szomorúbb lenne mindenki, mintha az hiszik h csak elszökött. Akkor most mit csináljak?
2010. ápr. 12. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondtad el rögtön,akkor most már ne mondd el,mert akkor abból még nagyobb balhé lesz,és nemcsak a macska miatt,hanem azért mert hallgattatok róla,stb.A többieknek sokkal jobb ha úgy tudják hogy elment valamerre...
2010. ápr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, ne mondd el! Ha nem tudják, akkor még mindig bizakodhatnak, hogy esetleg csak elköltözött más családhoz(a macskák szoktak ilyet). Csak felesleges feszültség lenne belőle, ha megtudnák, hogy mi történt valójában.
2010. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!