Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltál utoljára nagyon...

Mikor voltál utoljára nagyon kétségbe esve? Mi segített továbblépni?

Figyelt kérdés
Családi, munkahelyi gondok egyszerre csapnak össze a fejem fölött és nem látom a kiutat. Ti szoktatok így lenni? Megoszthatjátok emlékeiteket, gondolataitokat, gondjaitokat, valamint azt is, hogy sikerült megoldást találni.
2010. ápr. 11. 21:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Voltam már ilyen helyzetben. Volt idő, mikor egyszerűen minden ellenem esküdött össze. Az idő és a barátaim segítettek túllépni. Igazából én ennél jobb megoldást még nem találtam... Az idő minden sebet begyógyít, bármennyire is hangzik ez így kegyetlenül.
2010. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nagyobb problémám van, elmegyek haverokkal szórakozni, egy este idejére minden problémám elszáll.


Másnap nyugodt fejjel átgondolom...


Eddig bevált :)

2010. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Be kellett feküdnöm egy 10 perces rutin műtétre, amit elcseszett az orvos. Amikor felébredtem teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi történt velem. A párom és a család segített átvészelni azt az időt, de még a mai napig nem dolgoztam fel teljesen. Sokszor eszembe jut, és rémálmaim vannak.
2010. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Életem legszörnyűbb napjai azok voltak, amikor a párom kikezdett egy 16 éves buta libával.Előtte az önbizalmamat teljesen levitte nullára(nagy a hasam,rossz a hajam,stb), de nem volt mersze megmondani az igazat.Nekem kellett kideríteni az ügyet.Utána persze maradt volna...Annyira kikészültem, hogy mentővel kerültem be a kórházba(egy egészségügyi probléma miatt).A legjobb barátnőmmel is összevesztem, mert megpróbált beszélni a barátommal-aminek az eredménye az lett,hogy be sem jött meglátogatni a kórházba.Mire kikerültem a kórházból,addigra egy közösségi portálon letörölte a közös képeinket és "egyedülálló" - 4 év után biztos ezt érdemeltem és így (ő 23 éves volt).Ott álltam legjobb barátnő és pár nélkül, ráadásul a munkában sem alakultak úgy a dolgok,ahogy szerettem volna.Fizetés nélküli szabadságot vettem ki,mert nem bírtam emberek közé menni napokig.Rengeteget fogytam.

Egyik nap elegem lett ebből: felöltöztem, megfésülködtem,kisminkeltem magam(nekem ez ad plusz önbizalmat).Fogtam egy lapot és leírtam,hogy miket hibáztam el, hogy hozhatnám helyre és hogy miket szeretnék elérni.Utána szép lassan kezdtem a káoszból rendet csinálni.Pár hét múlva jött egy vidám férfi,akivel sokat nevettem, visszaadta az önbecsülésemet-pont ez kellett.Nem alakult ki szerelem, pár hónap után szétmentünk,de a mai napig barátok vagyunk.Talpra kell állni.Mindig van tovább:)

2010. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt a kislányom, miután megszültem, rá 4 napra. A munkahelyemen nem vettek vissza a szülési szabi után, a párom kikészült, és lelépett. Én gyerek, meló ,és pár nélkül maradtam.

Anyuhoz cuccoltam, összeszedtem magam, találtam munkát, rámtalált a szerelem, szültem neki egy egészséges kisfiút, és élünk boldogan!

2010. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kétségbe esni, hozzászoktam már a sza* helyzetekhez. Nincs munkám, nem kapok segélyt, rossz környéken lakom, nem fizetem a TB-t, lelkibeteg vagyok ... stb

Szóval a kétségbeesés egy felesleges dolog. Majdcsak jobbra fordulnak a dolgok.

2010. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt az edesanyam, rakos volt, en apoltam, megprobaltam megmenteni de nem sikerult. Mindig anyas voltam, szinte csuggtem rajta. Mikor otthon haldoklott behivattak a munkahelyemen, hogy ha nem hagyom abba a bogest, kirugnak, mert " rontom a munkahelyi legkort". Ezek utan uvoltve zokogtam a kollegam nyakaban. Ez par nappal volt Karacsony elott, Karacsony masnapjan anyu lebenult a rak elerte a gerincet. Ezek mellett vizsgaidoszakom volt a gazdasagi foiskolan. Januar elejen meghalt, inteztem a temetest, apu mellol el sem mozdultam. Zombikent betantorogtam annyi vizsgara hogy a minimum kreditem meglegyen, abbol mentem el amit tanulas nelkul is tudtam, illetve puskaztam es sikerult.

Visszamentem dolgozni, a munkara illetve arra a ket emberre koncentraltam, aki meg megmaradt nekem, apu es a testverem. Sokat hallgattam zenet, extra hangeron, biciklizni jartam, hajtottam, mig el nem faradtam. Ejjel addig olvastam vagy chateltem, amig be nem zuhantam az agyba, hogy ne gondolkodjak. Teltek a honapok,vegetaltam, gyogyitottam a lelkemet, majd megismerkedtem egy rendes sraccal, aki a ferjem lett, es szuletett egy gyonyoru kisfiunk. Most varjuk a masodikat:)Amig elek emlekezni fogok mindenre ami tortent, de mar nem faj annyira...

2010. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most.Anyagilag a anullán vagyunk.Viz,villany,gáz,internet bármikor kikapcsolhatják.Van egy haldokló kapcsolatom vagyis már csak volt mert tegnap kinyögte csak a gyerekek miatt van velem.Mióta Én hülye évek óta próbálom visszacsábitani anöktöl akikkel folyamatossan csalt.Most össze vesztünk és szintén elment az aktuális nöcskéjéhez aki mindösszesen 16 éves Párom meg 30.Lépni nem tudok mert kisebbik lányom tartósan beteg nem tudok mellette dolgozni,akkor úszik a lakás.Ö nem akar költözni mert hogy Én az Ö tulajdona vagyok mindig együtt leszek stb.Ha ellenkeznénk akár bántalmazna is.Szüleimre nem számithatok,barátaim nincsenek.Szóval kiutat nem látok!!!!
2010. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most.

...és SEMMI!

2010. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erről az jutott eszembe,hogyha az ember nem jó úton halad,akkor jönnek a problémák...Nekem két esetben volt nagyobb gondom,amikor is változtatnom kellett,hogy ne legyen még nagyobb probléma.Mindkét esetben teljes életmódváltást csináltam,és új helyre költöztem.Ez nekem bejött.Nem szabad félni az ismeretlentől,mert utólag mindig kiderül,hogy jól döntöttünk,hogy mertünk változtatni.
2010. ápr. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!