Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves még gyerek?

Egy 16 éves még gyerek?

Figyelt kérdés
A kamaszok is gyerekek még, nem?
2010. ápr. 11. 14:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igen, én 20-on évesen gondoltam magamról hogy éret felnőtt vagyok de aztán mikor elkeztem az önálló életem, az első komoly párkapcsolatom rájöttem hogy még messze állok a felnőtt létől.
2010. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és már nem érzem magam gyereknek. Túl sok pofont kaptam az élettől. Talán ha lett volna egy normális anyám...Suluba rendszeresen megkapom, hogy úgy beszélek, mint egy 30 éves. Mintha direkt csinálnám, fogalmuk sincs az életről.
2010. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem 20-24 éves korig még tuti nem felnőttek... 19-től elkezdenek komolyodni, de addig gyerekek.


Én 23 vagyok, az írásaim alapján mindig 28-30-ra tippelnek, és ez már korábban is így volt, hogy az életkoromnál 5-6 évvel idősebbnek néztek. Ám még mindig érzem, hogy nagyon messze vagyok a felnőttes érettségtől.


Egy átlag, jó családi körülményes emberke.

2010. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jogilag igen.

Bár én személy szerint 14 éves korom óta élek egyedül,én onnantól eltartottam magam,suliba jártam és dolgozni is keményen.Onnantól én felnőttnek tartottam magam.

Most,20 évesen befejeztem az iskolát,leérettségiztem,jelenleg teherautó és gépkezelői tanfolyamra járok,van egy szép kis magánházam(hiteles)biztos munkám,egy szép nagy autóm és egy nagyon jó párkapcsolatom.Ha lesz pénz,össze is házasodunk remélhetőleg jövőre.

Kell még ennél jobb magyarázat arra,hogy valaki mikor válik felnőtté?

Persze,jogilag igen,18 éves korig gyerek az ember.De ez nem mindenkinél van így.Ezt saját példámból tudom.

20/L

2010. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!