Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A barátom anyja teljes mértékben ellenem hangolja a páromat, állandóan azzal traktálja,hogy jaj, gyere költözz ide hozzám, sokkal jobb lesz neked itt, egyébként annyit tudni kell, hogy ő Svájcban, mi Angliában lakunk lassan már 2 éve. Igazából elegem van belőle, tudom, hogy a párom szeret és nem tenné meg ezt, de hogy skype-on mindig ezt hallgatom, amikor beszélgetnek és én mintha nem is léteznék. A legutóbbi alklalommal is először megkérdezte, hogy: hogy vagytok?, majd gyorsan kijavította, hogy:jaj, hogy vagy nyuszikám? ugyanis a 26 éves fiát nyuszikázza, és kb 2 méter több mint 100 kilós a nyuszika fia.
2010. ápr. 11. 00:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
eGY SZÜLŐNEK ÉSZRE KELL VENNIE, HOGY FELNŐTT A GYEREKE.
2010. ápr. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az egy dolog, hogy a gyereke,én is a szüleim gyerek maradok örökké,de azért ez túlzás...
2010. ápr. 11. 02:10
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minél inkább foglalkozol ezzel,annál szarabb.Annak a banyának azzal szerzel örömet,ha látja rajtad ,hogy bosszankodsz ezen.Röhögj a pofájába.De komolyan!Csak direkt a vitát akarja keverni köztetek és ha látja a párod,hogy te is ezen rágódsz állandóan,ebből neki is előbb utóbb elege lesz.Szóval ne foglalkozz azzal a ......hanem röhögj bele neki,ennnél jobban nem fogod tudni "felbosszantani".
2010. ápr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk is volt ilyen cirkusz egy darabig. Mi Franciaordzàgban élünk, anyosom meg folyton hergelte q fiàt, hogy hagyjon màr engem ott, menjen haza hozzà.

Egy ideig türtem, aztàn szépen szoltam a férjemnek, hogy kérje meg a mamàjàt: nyugodjon bele, hogy engem szeret, hogy màr felnött, és hogyha nem akarja végleg elrontani a kapcsolatukat, akkor hagyja abba az én ocsàrlàsomat, mert a következö alkalommal nem vàlaszol neki!

Igy is történt. Két honapig semmi baj nem volt. Aztàn megprobàlta ùjrakezdeni, de a férjem egyszerüen elszàrta a gépet; irt neki egy levevet, higy amennyiben nincs m)s mondanivaloja, hagyjon minket békében.

Azt tanàcsolom, próbálj meg te is így beszélni a férjeddel! biztos van màs dolog is, amiről egy anya beszélgethet a fiával!


Nyugodj meg, és sok szerencsét kívánok nektek-

2010. ápr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nàlunk is volt ilyen cirkusz egy darabig. Mi Franciaordzàgban élünk, anyosom meg folyton hergelte q fiàt, hogy hagyjon màr engem ott, menjen haza hozzà.

Egy ideig türtem, aztàn szépen szoltam a férjemnek, hogy kérje meg a mamàjàt: nyugodjon bele, hogy engem szeret, hogy màr felnött, és hogyha nem akarja végleg elrontani a kapcsolatukat, akkor hagyja abba az én ocsàrlàsomat, mert a következö alkalommal nem vàlaszol neki!

Igy is történt. Két honapig semmi baj nem volt. Aztàn megprobàlta ùjrakezdeni, de a férjem egyszerüen elszàrta a gépet; irt neki egy levevet, higy amennyiben nincs másmondanivaloja, hagyjon minket békében.

Azt tanàcsolom, próbálj meg te is így beszélni a férjeddel! biztos van màs dolog is, amiről egy anya beszélgethet a fiával!


Nyugodj meg, és sok szerencsét kívánok nektek-

2010. ápr. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, késő van és fr. gépen írok!
2010. ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha a barátodddal beszél, akkor menj ki a szobából, akkor nem kell hallgatnod. A barátoddal beszélj, hogy vagy állitsa le a durvább részét a dolognak, vagy korlátozza az anyjával a beszélgetéseket: nem kell mindig láthatónak lenni a Skype-on sem.

Az meg, hogy nyuszikázza, nem igazán gond, elvégre te sem hiszem, hogy csak a hivatalos nevén szólitod - és azért egy anya-gyerek kapcsolatban is van joga a becézésnek.

Nem tudom, mennyi idösek vagytok, de a barátod eldönthetné, hogy mit akar (veled vagy az anyjával) és ezt az érintettek tudmására kellene hoznia. (Pl. megmondani az anyjának, hogy nézd, én "Katival" akarok élni, itt van a közös életünk megszervezve, ezt nem akarom megváltoztatni, ha elfogadod, akkor rendben, ha meg nem, akkor legalább ne kavarj bele, hanem tartsd meg a vélemeýnedet magadnak.)

2010. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!