Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A barátom anyja teljes mértékben ellenem hangolja a páromat, állandóan azzal traktálja,hogy jaj, gyere költözz ide hozzám, sokkal jobb lesz neked itt, egyébként annyit tudni kell, hogy ő Svájcban, mi Angliában lakunk lassan már 2 éve. Igazából elegem van belőle, tudom, hogy a párom szeret és nem tenné meg ezt, de hogy skype-on mindig ezt hallgatom, amikor beszélgetnek és én mintha nem is léteznék. A legutóbbi alklalommal is először megkérdezte, hogy: hogy vagytok?, majd gyorsan kijavította, hogy:jaj, hogy vagy nyuszikám? ugyanis a 26 éves fiát nyuszikázza, és kb 2 méter több mint 100 kilós a nyuszika fia.
2010. ápr. 11. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást, ha a párod úgysem hallgat rá. Nehezen viseli hogy nem vele lakik, idővel majd befejezi. Addig ne vedd a szívedre ameddig ok nélkül nem mocskol téged mindenféle hülyeséggel.
2010. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de már tavaly Karácsonykor azt mondta a páromnak,hogy: hagyd el azt a p...át! Tehát mocskolódni mocskolódik, és már nagyon elegem van belőle. Amúgy is elég mocskos a szája, mert állandóan káromkodik, a szüleimet is leidiótázta. Nem tudok vele mit kezdeni.
2010. ápr. 11. 00:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor szólj vissza, azért ilyet én nem tűrnék el, ez mindennek a teteje, hogy még a szüleidet is ócsárolja :S Na én már megcsináltam volna a cirkuszt, ha ő beszélhet így akkor nyugodtan elmondhatom neki a véleményemet. Szerintem egy ilyen nektek sem ártana. Vagy a párod mondja meg neki, hogy mostmár fejezze be, mert semmit nem ér el vele.
2010. ápr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondta már neki a párom, nem érdekli, csak az a lényeg, hogy az történjen, amit ő akar. Én meg nem vagyok olyan balhézós tipus, de nekem is kezd lassan elfogyni a türelmem.
2010. ápr. 11. 00:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsa a párod a kapcsolatot vele, amíg nincs más témája, mint téged szidni.
2010. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép a barátodtól, hogy ezeket egyáltalán meghallgatja.
2010. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem se szép, de az anyja,meg kell hallgatnia,akármit mond.
2010. ápr. 11. 01:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Az anyjának sem kellene sértegetnie a szerelmét. Nyugodtan elköszönhetne és bezárhatná a programot, ha rákezdi.
2010. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt szokta tenni, lezárja a beszélgetést, ha belekezd. De állandóan ez megy, nem tud másról beszélni.
2010. ápr. 11. 01:15
 10/17 anonim ***** válasza:
jó attól h 2 méter meg 100 kiló még az ő kisfia marad nnem ?:D
2010. ápr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!