Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a bátyám?

Miért ilyen velem a bátyám?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok a bátyám pedig 19 éves.

a szüleink 3éve elváltak,és mi ketten apunál maradtunk.

apukámmal nem vagyok valami jó viszonyban, és sajnos a bátyámmal sem...

normálisan szólok hozzá, és ő csak flegmázik velem, valamikor nem is köszön:S

nyáron egyszer megigérte nekem, hogy elmegyünk egyszer ketten bulizni... ma erre sor is került volna, de azt mondta h ha én megyek, ahova ő is, akkor ő amint meglát, hazajön...nagyon rosszul esik,hogy ilyen velem:( olyan rossz látni ugyanilyen testvérpárkat, akik jól megvannak egymással..életembe nem váltottam a testvéremmel 2 értelmes szót:S próbáltam már tőle megkérdezni,hogy mi baja, dehát természetesen elküldött a p*csába...

mostmár mit tegyek? nagyon kezdem úgy érezni hogy teljesen egyedül maradtam,hogy itthon senkivel sem vagyok jóba.. és ez nem arról szól, hogy "hiszen még tini vagyok..."amióta az eszemet tudom, ilyenek velem:S

valaki segítsen,kérem!:S nagyon köszönöm...

15/L


2010. ápr. 10. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.Legyél vele te is bunkó,talán észreveszi magát.
2010. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi a korkülömbség,sokszor én bunkóbb vagyok a hugommmal a kelleténél. Nem érdmeli meg mert nagyon rendes velem. Elborul az a agyam sokszor és a körülöttem lévőkön töltöm ki. Igyekszem kimutatni h meg bánom mindig segítek neki amiben tudok és mindig mellette állok. Gondolom a bátyádnak is vannak gondjai,amikkel nem tud mit kezdeni és azért ilyen.


Mondd el neki h rosszul esik h ilyen és nincs akire számtís. 28/F

2010. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!