Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a bátyám?

Miért ilyen velem a bátyám?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok a bátyám pedig 19 éves.

a szüleink 3éve elváltak,és mi ketten apunál maradtunk.

apukámmal nem vagyok valami jó viszonyban, és sajnos a bátyámmal sem...

normálisan szólok hozzá, és ő csak flegmázik velem, valamikor nem is köszön:S

nyáron egyszer megigérte nekem, hogy elmegyünk egyszer ketten bulizni... ma erre sor is került volna, de azt mondta h ha én megyek, ahova ő is, akkor ő amint meglát, hazajön...nagyon rosszul esik,hogy ilyen velem:( olyan rossz látni ugyanilyen testvérpárkat, akik jól megvannak egymással..életembe nem váltottam a testvéremmel 2 értelmes szót:S próbáltam már tőle megkérdezni,hogy mi baja, dehát természetesen elküldött a p*csába...

mostmár mit tegyek? nagyon kezdem úgy érezni hogy teljesen egyedül maradtam,hogy itthon senkivel sem vagyok jóba.. és ez nem arról szól, hogy "hiszen még tini vagyok..."amióta az eszemet tudom, ilyenek velem:S

valaki segítsen,kérem!:S nagyon köszönöm...

15/L


2010. ápr. 10. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Anyukádhoz esetleg nem tudsz menni? Nem tudom, hogy ott milyen a helyzet,hogy esetleg amiatt maradtatok-e apukádnál mert anyukáddal "gondok" voltak, vagy csak úgy?

Szerintem 2 nő jobban megértené egymást!

2010. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És miért nem mész anyukádhoz lakni? Barátkozz a közeli tinikkel hátha jobban ki jösz velük, ha ők bunkók legyél te is az. Vagy próbáld mind a kettőjüket leültetni és megbeszélni az egészet. 15/f
2010. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hogy-hogy nem anyukáddal élsz??

És anyukád hol van?

Sajnos a bátyád most ilyen..ha beszélni nem tudsz vele

akkor sokat nem tudsz tenni : NE VEGYÉL RÓLA TUDOMÁST

és csináld vele ugyan azt amit ő csinál veled.Gondolkozom még mit lehetne tenni.Sajnállak.:(

2010. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ő sem volt jóba anyukátokkal? lehet téged okol valamiért..

pedig 19 évesen több esze lehetne, ne foglalkozz vele majd talán rájön..:\

2010. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
"a ők bunkók legyél te is az" egy 15 éves célravezető tanacsa...
2010. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukádhoz tudsz, akkor menj oda. Nála bizotsan sokkal jobb lenne, hiszen 2 nő, azért jobban kijön, mint egy nő 2 férfivel. :/ De ha nem, akkor beszélj velük, hogy ez neked így rossz!

15/L

2010. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

anyukám tőlem 100km-re lakik, nagyon szeretem:(

csak vele pedig nővérem és a pasija lakik,akikkel szintén nem kedveljük egymást...

régen bátyám is nagyon szerette anyukámat, amig el nem költözött:( bátyám 3 év alatt 3x volt hajlandó elmenni anyukámhoz...de persze anyu minden hétvégén mondja neki h legalább egy fél napra menjen el hozzá...de nem:/

azt hiszem tényleg egyedül maradtam már teljesen:/

ahol anyu lakik, ott is vannak igazi barátaim...

és már folyik a tárgyalás a gyermekelhelyezés megváltoztatásán, de nemtudom mifog kisülni ebből...

köszönöm a gyors válaszokat

2010. ápr. 10. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, én a nővéremmel sem jövök ki rosszul, de ha lenne egy 15 éves lánytesom is az nagyon jo lenne, biztosan nem ilyen lennék vele(d) :)
2010. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is 19 éves vagyok és fiú,de ha az én húgom volnál én biztos szeretnélek:)
2010. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a válás miatt ki van a töke és rajtad tölti ki:(

Sajnállak:(

2010. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!