Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Édesapám és édesanyám nem jönnek ki jól egymással. Édesanyám nagyon tördőik velem, gondoskodik rólam, és én nagyon tisztelem és szeretem, de annyira ellentétes a személyiségünk, hogy mégse jövünk ki annyira jól. Édesapámra hasonlítok, velem mindig kedves, vele jobban megvan a "közös" hangom, viszont édesanyámmal rettentő mód nem jön ki. Folyton veszekednek, mindig édesanyámank van igaza, de én apám álláspontját is meg tudom érteni, ezért édesanyám folyton dühös rám, hogy nem állok mellé, hanem pártatlan vagyok. Nem tudom egyik szülőmet sem utálni. Mit tegyek ilyen helyzetekben? Rettegek az ilyen vitáktól, mert mindig én húzom a rövidebbet, még akkor is, ha közöm sincs az egészhez. 18/L
2010. ápr. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Sajnos ilyenkor kialakul a szülőkben az irigység.és mindent megtesznek,hogy jobban szeresd az egyiket,mint a másikat.Meg kell próbálnod pártatlannak maradni,így talán elkerülheted,hogy mindig te húzd a rövidebbet.
2010. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy érettebb náluk, és mondd, hogy hagyjanak ki belőle.
2010. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor végig hallgatom mindkettőt.Pl anyu és apu összeveszik,persze nem szólok bele,elvonulok.Ezután anyum feljön leül a fotelbe és mondja,mondja a baját,végig hallgatom,vígasztalom.Majd amikor lemegyek mondjuk tvzni,apu bejön és ő is elmondja a dolgait,persze néha először rá kell kérdezni,mert hát férfi és nehezen beszél ilyenekről,de őt is meghallgatom.Néha az egyiknek valóban igaza van,de ezt sose mondom el neki a másik előtt.Demokratikusan mindenkinek igazat adok,csak ezt a másik nem tudja:)
2010. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!