Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a barátom névnapjára?

Figyelt kérdés

20 éves, nagyon sportos, kondizik...szerintetek minek örülne?

14/L


2010. ápr. 10. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak ha magad találnád ki, ötletes lennél...

am. valami kicsi jelképes dolog jó lesz, ha tudsz esetleg süss sütit:)

2010. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc focicsapata sála, meze,stb.De ha valami egyedit szeretnél(és van ilyen vénád) írj neki egy verset) Sokkal jobban örültem neki, mint egy drága ajándéknak.süss neki valamit,legyetek egész nap együtt, ilyenek... Biztos a barátod sem várja el, hogy drága ajándékkal lepjed meg. Esetleg egy karkötő, vagy valami apróság.
2010. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mármint én mikor verset kaptam valentin napra
2010. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Vagy vegyél neki olyan törölközőt amin a neve van :)
2010. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig sajátkezüleg készítek ajándékot a páromnak. Nagyon szokta értékelni :)

Volt már pl, hogy ágyneműt varrtam neki és volt, hogy vettem pár sima, minta nélküli boxert és vicces mintákat festettem rá textilfestékkel.


20/L

2010. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

20 srác, egy 14 éves kislánnyal jár...hmm..mondjuk pedobear-plüsstXD

Egyébként milyen dolog az, hogy együtt jártok, és nem ismered annyira sem, hogy minek örülne, mik a hobbijai, stb, stb. Annyi ilyen kérdés van ezen az oldalon, nem tudom felfogni, hogy annak akit ismerek és szeretek (jó esetben), hogyhogy nem tudok neki olyat venni, aminek örülne... Mondjuk beszélgetni is kéne, meg megismerkedni, mielőtt leállunk valakivel kavarni...De biztos csak én ilyen maradi konzervatív p*csa.

19/L

2010. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

*éves

*vagyok

2010. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!